מיקרוסופט ו-Cloudflare בנו שירות VPN המובנה בדפדפן ה-Edge

דפדפן Microsoft Edge דפדפן Microsoft Edge

מיקרוסופט (Microsoft) משדרגת את דפדפן ה-Edge שלה ומכריזה על פיצ’ר ה-Microsoft Edge Secure Network, שירות VPN מובנה המגיע בשיתוף פעולה עם חברת CloudFlare ומספק לכל משתמש נפח גלישה חינמי של 1GB דרך ה-VPN לגלישה מאובטחת ברשת.

בין אם אתם אוהבים אותו או לא, במיוחד לאור הניסיונות הרבים של מיקרוסופט לגרום למשתמשים להשתמש בדפדפן ה-Microsoft Edge שלה, הדפדפן שהוכרז ב-2020, ובדומה לכרום הפופולרי של גוגל מבוסס גם הוא על מנוע הכרומיום (Chromium), ממשיך להוסיף פיצ’רים רבים שהופכים אותו למתחרה ראוי, בהם גם פיצ’ר ה-VPN החדש.

ה-VPN המובנה בדפדפן מגיע תחת השם Secure Network (“רשת מאובטחת”) כשיתוף פעולה בין מיקרוסופט לחברת CloudFlare, המציעה בין השירותים שלה גם VPN משלה תחת השם CloudFlare Warp.

משתמשי Edge שיתחברו לדפדפן עם חשבון המיקרוסופט שלהם, יקבלו נפח גלישה של 1GB בכל חודש ויוכלו לגלוש בצורה מאובטחת דרך חיבור מוצפן שמגן על פרטיות המשתמשים תוך כדי הסתרת כתובת ה-IP והמיקום שלהם.

פיצ'ר ה-VPN החדש בדפדפן ה-Microsoft Edge (מקור מיקרוסופט)
פיצ’ר ה-VPN החדש בדפדפן ה-Microsoft Edge (מקור מיקרוסופט)

בשלב הנוכחי, פיצ’ר ה-VPN החדש בדפדפן האדג’ מוגדר כ”פיצ’ר מוקדם” (preview feature) ונמצא עדיין בפיתוח, סביר להניח שעם ההשקה המלאה של הפיצ’ר, החברה תציע גם חבילות גלישה נוספות בתשלום מעבר לנפח ה-1GB החינמי.

למרות שנפח גלישה של 1GB עשוי להישמע נמוך בעבור משתמשים רבים כאשר חושבים על שימוש ב-VPN לצריכת תוכן מקוון, הרי שעבור שימוש רגיל בגלישה באתרים, המיועד לעקוף חסימות של מדינות ברשת ועוד, מדובר בנפח גלישה שימושי למדי, במיוחד מאחר והוא מגיע בחינם.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים