טיקטוק תחלק עם היוצרים רווחים מפרסומות באמצעות TikTok Pulse

TikTok Pulse (מקור טיקטוק) TikTok Pulse (מקור טיקטוק)

טיקטוק (TikTok), הרשת החברתית הפופולרית המאפשרת למשתמשיה להעלות סרטונים קצרים, הכריזה על TikTok Pulse, שירות חדש למפרסמים, שיוכלו להציג את הפרסומות שלהם בסרטונים הנחשבים לטופ 4% בפלטפורמה הפופולרית, כאשר יוצרי התוכן יקבלו 50% מההכנסות על הפרסומות הללו.

אין זה חדש כי מקור ההכנסה בעבור רשתות חבריות רבות הוא מפרסומות המופיעות בפלטפורמות שלהם. שירות ה-TikTok Pulse החדש מיועד להיות הרבה יותר ממוקד, וסביר להניח גם יקר יותר בעבור מפרסמים, הודות לעובדה כי הוא יתמקד רק בטופ 4% של סרטוני הטיקטוק בפלטפורמה הפופולרית של החברה, ויאפשר למפרסמים לבחור באחת מ-12 קטגוריות שונות של סרטונים.

גם היוצרים מרוויחים

כיום מציעה טיקטוק ליוצרי תוכן מקור הכנסה בדמות “קרן יוצרים” (Creator Fund). עכשיו, יוצרי תוכן בעלי 100 אלף עוקבים ומעל,ה שיעמדו בדרישות החברה ויצטרפו לתוכנית ה-TikTok Pulse, יוכלו לקבל הכנסה משמעותית יותר בדמות של 50% מההכנסות של טיקטוק בעבור פרסומות שישולבו בסרטונים שלהם.

שירות ה-TikTok Pulse החדש של טיקטוק יהפוך להיות זמין בעבור מפרסמים בארה”ב החל מחודש יוני הקרוב ויורחב בהדרגה למדינות נוספות בהמשך.

אין זה חדש כי יוצרי תוכן רבים מעלים את התכנים שלהם לרשתות החברתיות השונות בתור מקור הכנסה משני או עיקרי עבורם, כאשר לרוב ההכנסה מפרסומות עומדת על אחוזים נמוכים. העלאת חלוקת הרווחים מהפרסומות ל-50% נחשבת לקפיצת מדרגה גדולה בעבור טיקטוק, גם אם זה מיועד רק לטופ 4% מהיוצרים בפלטפורמה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים