ווסטרן דיגיטל מציגה סדרת פתרונות SSD חדשים לשנת 2022

מארז ה-PRO-BLADE Station השולחני (מקור WD) מארז ה-PRO-BLADE Station השולחני (מקור WD)

ווסטרן דיגיטל (Western Digital), יצרנית פתרונות האחסון המוכרת, הכריזה במהלך אירוע ה-What’s Next שלה על סט פתרונות SSD חדש הכולל את כונני ה-WD_BLACK SN850X ו-WD_BLACK P40 Game Drive SSD לגיימרים, ובנוסף, על ה-SanDisk Professional PRO-BLADE, מערכת SSD מודולרית המיועדת לאנשי מקצוע ויוצרי תוכן.

צמד כונני ה-WD_BLACK החדשים מצטרפים לקו המוצרים הנרחב של WD בעבור גיימרים. כונן ה-WD_BLACK P40 Game Drive SSD מזכיר את כונן ה-P50 Game Drive של החברה אותו סקרנו בעבר, כאשר הוא מגיע בנפחים הנעים בין 500GB ועד 2TB ומציע מהירות העברת נתונים גבוהה של עד 2,000MB/s באמצעות מחבר USB-C 3.2 Gen2x2, עם תוספת של תאורת RGB מובנית.

בנוסף לכונן החיצוני יהיה זמין גם ה-WD_BLACK SN850X NVMe SSD, כונן SSD פנימי שיגיע בנפחים שנעים בין 1TB עד 4TB, שמשתמש בחיבור PCIe 4.0 עדכני על מנת להציע מהירות העברת מידע של עד 7,300MB/s, כאשר הוא יהיה זמין גם בגרסה בעלת גוף קירור מובנה עם תאורת RGB.

לצידו יהיה אפשר למצוא גם את כונן ה-WD PC SN740 המיועד ליצרני OEM, שמגיע בנפח של 1TB או 2TB ומציע מהירות העברת מידע של עד 5,150MB/s בלבד, שיפור של 50% לעומת דגם ה-SN730 הקודם.

כונן SSD פנימי SN850X וכונן P40 חיצוני מסדרת ה-WD_BLACK (מקור WD)
כונן SSD פנימי SN850X וכונן P40 חיצוני מסדרת ה-WD_BLACK (מקור WD)

SanDisk Professional

מותג ה-SanDisk Professional הוא חדש יחסית והוכרז בשנת 2021 כפתרון האחסון של החברה בעבור יוצרי התוכן ואנשי המקצוע, כשהוא משלב בין מותגי SanDisk ו-G-Technology.

הפעם החברה בחרה להציג את ה-PRO-BLADE, מערכת אחסון SSD חיצונית שלמה ומודולרית. המערכת החדשה כוללת את ה-PRO-BLADE SSD Mag, “מחסנית אחסון” SSD NVMe יעודי שזמינות בנפח של 1TB עד 4TB.

הן מיועדות לשימוש עם ה-PRO-BLADE STATION, תחנת עגינה שולחנית המגיעה עם חיבור Thunderbolt 3 במהירות 40Gbps ובעלת מקום ל-4 מחסניות, או עם ה-PRO-BLADE TRANSPORT, מתאם המאפשר להשתמש במחסנית אחסון עם חיבור USB-C במהירות מירבית של 2000MB/s.

בנוסף, הציגה החברה כרטיסי SD ו-microSD חדשים מסדרת ה-SanDisk Extreme Pro, המגיעים בנפחים הנעים בין 64GB ועד 1TB ומציעים מהירות העברת נתונים גבוהה של 200MB/s.

לצידם, הוצג גם קורא הכרטיסים החדש SanDisk Professional PRO-READER, המיועד לכרטיסי ה-SD וה-microSD החדשים, ומסוגל לנצל את מהירות העברת המידע הגבוהה שהם מציעים.

סדרת מוצרי ה-SanDisk Professional החדשה (מקור WD)
סדרת מוצרי ה-SanDisk Professional החדשה (מקור WD)

זמינות ומחירים

קו מוצרי WD החדשים יהיה זמין למכירה ברובו בחודשים יוני-ויולי, כאשר מחירם יעמוד על:

  • כונן ה-SSD החיצוני WD_BLACK P40 Game Drive SSD במחיר של החל מ-120 דולר.
  • כונן ה-SSD הפנימי WD_BLACK SN850X NVMe SSD במחיר של החל מ-190 דולר.
  • “מחסנית האחסון” PRO-BLADE SSD Mag במחיר של החל מ-180 דולר.
  • מתאם המחסנית החיצוני PRO-BLADE TRANSPORT portable SSD enclosure במחיר של 70 דולר.
  • מארז ה-SSD השולחני PRO-BLADE STATION desktop SSD enclosure יגיע לשוק עד סוף 2022 במחיר לא ידוע.
  • כרטיסי ה-SanDisk Extreme PRO במחיר של החל מ-19 ו-20 דולר לדגמי ה-SD ו-microSD בהתאמה.
  • קורא הכרטיסים SanDisk Professional PRO-READER במחיר של 50 דולר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים