ה-Galaxy Fold 4 ישים דגש על צריכת מדיה עם מעבר לפורמט רחב יותר

Galaxy Fold 4 (תמונה: smartpix / onleaks) Galaxy Fold 4 (תמונה: smartpix / onleaks)

אנו מתקרבים לתקופה בשנה בה סמסונג תחשוף את מכשירי הדגל המתקפלים שלה, ה-Galaxy Fold 4 וה-Galaxy Flip 4, אשר אמורים להיחשף באופן רשמי סביב חודש אוגוסט 2022, וכעת מתחילים להיחשף הפרטים על הדגם הגדול מבין השניים, כאשר תמונות הדמיה חושפות כיצד ייראה הדגם הבא בסדרת הגלקסי פולד.

במבט ראשון קשה להבחין בשינויים משמעותיים בדגם הגלקסי פולד 4 המוצג בתמונות ההדמיה כשנשים אותן מול הגלקסי פולד 3, אך המידע החדש מעיד על שינויים קלים במידות שיהפכו את השימוש במכשיר כשהוא במצב פתוח למתאים יותר לצריכת מדיה.

רחב יותר, נמוך יותר

הגובה של ה-Galaxy Fold 4 צפוי להיות נמוך ורחב יותר בהשוואה לקודמו, מה שיכול לתרום משני כיוונים – כאשר המכשיר במצב פתוח נוכל לנצל את הרוחב הנוסף כדי להציג מדיה בצורה טובה יותר, וכאשר המכשיר במצב סגור ככל הנראה שיהיה קל יותר להגיע לחלקים שהיו מעט גבוהים מידי בדגם הפולד 3 בקלות יחסית.

המידות של דגם הגלקסי פולד 4 צפויות לעמוד על 155x130x7.1 מ”מ, זאת לעומת 158.2×128.1×6.4 בדגם הפולד 3, אך למרות העובי הנוסף, המכשיר דווקא צפוי להגיע במשקל נמוך יותר, שככל הנראה ינוע סביב 260 גרם. זה עדיין כבד למדי כשחושבים על המכשיר הזה כטלפון, אך נמוך מהמשקל של הפולד 3, שנמדד ב-271 גרם.

למרות השינויים במידות, המסכים שישולבו ב-Fold 4 צפויים לשמור על הגודל שלהם. כאשר יהיה המכשיר במצב סגור ניתן יהיה להשתמש במסך ה-6.2 אינץ’ החיצוני, וכאשר יהיה במצב פתוח יעמוד גודל המסך על 7.6 אינץ’. גם השנה סמסונג צפויה להשתמש בתצוגות OLED בקצבי רענון גבוהים עבור שתי התצוגות, וניתן רק לקוות שמצלמת הסלפי הלא ממש נסתרת שהוצגה עם הדגם הקודם, תקבל את השיפורים הראויים ותהיה נסתרת לחלוטין, ואם לא – אז כנראה שעדיף שלא תהיה נסתרת כלל.

המפרט הטכני של הגלקסי פולד 4 לא ידוע בשלב זה, אך על פי הדלפות קודמות אנו צפויים לקבל סוללה בקיבולת הזהה לזו של הדור הקודם (4400mAh) ושולי מסך מעט קטנים יותר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים