הוכרז: Razer Viper V2 Pro – עכבר גיימינג אלחוטי לשחקני eSport

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי המוכרות בתחום משחקי המחשב, הכריזה על ה-Razer Viper V2 Pro, עכבר הגיימינג אלחוטי המיועד לתחום ה-eSport ומגיע במשקל נמוך במיוחד של 58 גרם, עם חיישן ה-Focus Pro 30K החדש של החברה וכפתורים אופטיים מהדור השלישי.

ה-Viper V2 Pro החדש הוא חלק מסדרת ה-Viper של רייזר הכוללת את ה-Viper 8KHz ו-Viper, כדגם ההמשך ל-Viper Ultimate האלחוטי. הוא מגיע במשקל נמוך יותר ב-20% מהדור הקודם, מ-74 ל-58 גרם בלבד.

העכבר מגיע עם צמד כפתורים צדדים הניתנים לתכנות ומשתמשים בלחצנים האופטיים מהדור השלישי של החברה שנועדו במיוחד לעכברים.

עכבר Razer Viper V2 Pro (מקור רייזר)
עכבר Razer Viper V2 Pro (מקור רייזר)

רייזר עיצבה את העכבר בשיתוף פעולה עם שחקני eSport מקצועיים עם דגש גדול על הדיוק שלו. ה-Viper V2 Pro משלב את חיישן ה-Focus Pro 30K האופטי החדש של החברה המציע דיוק 30000DPI של 99.8%, עם האצה של עד 70G ואפשרות להתאמת מרחק ההרמה מהמשטח ב-26 רמות שונות, מ-0.7 ועד 2 מ”מ, עם תאימות למגוון סוגי משטחים שונים, בהם גם זכוכית, ללא פגיעה בדיוק שלו.

העכבר משתמש בטכנולוגיית ה-HyperSpeed האלחוטית של רייזר על מנת לספק רמת ביצועים הזהה לזו של עכברי גיימינג חוטיים, עם אפשרות לשימוש בו גם במצב חוטי באמצעות הכבל המצורף, כאשר הסוללה המובנה מספיקה לפי החברה לעד 80 שעות.

עכבר ה-Viper V2 Pro החדש של רייזר זמין למכירה במחיר של 160 אירו (כ~578 ש”ח).

בעוד שעכברים אלחוטיים הפכו להיות ברירת המחדל של רוב המשתמשים, בתחום הגיימינג רבים מעדיפים להמשיך ולהשתמש בעכברים חוטיים, במיוחד כאשר הדבר נוגע בתחום שחקני ה-eSport.

עם זאת, עכברים דוגמת ה-Viper V2 Pro החדש של רייזר מעניקים למשתמשים פתרון גיימנג מדויק וטוב מספיק על מנת להתחרות בגרסאות החוטיות המקבילות.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים