מחברות ה-Rocketbook החכמות חוזרות לישראל ב-3 גדלים

מחברות Rocketbook‏ לשימוש חוזר (מקור Rocketbook‏) מחברות Rocketbook‏ לשימוש חוזר (מקור Rocketbook‏)

מחברות ה-Rocketbook החכמות הניתנות לשימוש חוזר מגיעות שוב לארץ, הפעם בייבוא רשמי של חברת באג. המחברות הרב פעמיות של Rocketbook מאפשרות למשתמשים לכתוב במחברת בצורה רגילה באמצעות העטים המחיקים של חברת פיילוט ולאחר מכן להעלות את התוכן לשירותי הענן השונים, לפני ניגוב העמודים עם מטלית רטובה למחיקה ושימוש חוזר שלהם.

בעולם הדיגיטלי של היום קיימים עדיין לא מעט משתמשים המעדיפים להשתמש בפתרונות פחות חכמים כמו עט ומחברת, מה שלא הפריע לחברת Rocketbook להציג ב-2014 את המחברת המחיקה הראשונה של החברה, שאפשרה לשוב ולהשתמש באותה המחברת פעם אחר פעם, כאשר ב-2020 היא נמכרה לענקית הציוד המשרדי BIC.

מה אפשר לעשות עם Rocketbook

מחברות ה-Rocketbook מגיעות במספר גדלים, בהם פנקס יד קטן, מחברת A4 ומחברת A5, כאשר הדפים עצמם עשויים חומר העמיד יותר מנייר רגיל, שמיועד לשימוש עם עטי FriXion מחיקים של חברת פיילוט.

מחברות Rocketbook‏ לשימוש חוזר (מקור Rocketbook‏)
מחברות Rocketbook‏ לשימוש חוזר (מקור Rocketbook‏)

לאחר הכתיבה במחברות ה-Rocketbook, ניתן להשתמש באפליקציה הרשמית של החברה לסלולר (אנדרואיד/iOS) על מנת לסרוק את הדפים ולאחסן אותם באחד ממספר שירותי ענן שונים בהם גוגל דרייב, דרופבוקס ועוד.

לאחר העברת הסריקה למייל או לאחד משירותי הענן שבחרתם תהליך המחיקה פשוט למדי ומבוצע באמצעות מטלית המצורפת בחבילה יחד עם המחברת והעט, ומשמשת לניגוב רטוב (במעט מים) כדי לנקות את דפי המחברת לחלוטין.

מחירי ה-Rocketbook

את מחברות ה-Rocketbook ניתן להשיג החל מהיום ברשת באג, בגרסת פנקס מיני, מחברת A4 ומחברת A5 במחיר של 69, 149 והחל מ-129 ש”ח, בהתאמה, כאשר כל מחברת מגיעה עם עט ומטלית לניקוי. מחיר סט 3 עטי Pilot FriXion נוסף יעמוד על 39 ש”ח.

לחצו כאן למידע נוסף באתר באג

הרעיון עצמו פשוט ונוח למדי, ונועד לאפשר למשתמשים לחזור ולהשתמש באותה המחברות על מנת לכתוב את התוכן עליהן, לאחסן אותו בענן ואז למחוק אותן לשימוש חוזר. בעוד שהגרסאות המקוריות של Rocketbook דרשו שימוש במיקרוגל על מנת למחוק אותן, הדור הנוכחי נמחק באמצעות שימוש במטלית רטובה במים בלבד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים