תמונות הדמיה חושפות כיצד ייראה ה-Galaxy Flip 4

Galaxy Flip 4 (הדמיה: 91mobiles / OnLeaks) Galaxy Flip 4 (הדמיה: 91mobiles / OnLeaks)

אחרי שקיבלנו הצצה לעיצובו של ה-Galaxy Fold 4, מגיע כעת תורו של המכשיר המתקפל של סמסונג שיוצג בהמשך השנה, ה-Galaxy Flip 4, אשר יגיע במבנה צדפה. תמונות ההדמיה של המכשיר מעידות על שינויים קלים במבנה הפיזי שלו, כשבסמסונג ככל הנראה ישמרו על העיצוב הכללי זו שנה נוספת.

השינוי העיקרי שצפוי להגיע עם הגלקסי פליפ 4 הוא במידותיו, אלו צפויות לעמוד על 165.1×71.9×7.2 מ”מ כשהוא במצב פתוח, מה שמעיד על הפחתת הגובה והעובי של המכשיר, והרחבתו במעט. שינוי זה דומה לשינוי אותו ראינו במידות הגלקסי פולד 4 גם כן.

פרט למידות, העיצוב של ה-Galaxy Flip 4 צפוי להיות זהה לזה שראינו עם ה-Galaxy Flip 3 בשנה שעברה, כך שנקבל מסך OLED בגודל 6.7 אינץ’ כאשר המכשיר במצב פתוח ומסך חיצוני קטן בגודל 1.9 אינץ’ בחלק החיצוני.

בתמונות ההדמיה ניתן לראות כי בחלקו האחורי של המכשיר עדיין משולבות זוג מצלמות, אך אנו מצפים כי אלו יקבלו עדכון מהדור הקודם. נזכיר כי ה-Galaxy Flip 3 הגיע עם זוג מצלמות 12 מגה-פיקסל, אך כיום קיימים כבר חיישנים מתקדמים יותר בשוק.

Galaxy Flip 4 (הדמיה: 91mobiles / OnLeaks)
Galaxy Flip 4 (הדמיה: 91mobiles / OnLeaks)

מאחר והעיצוב לא צפוי להשתנות יתר על המידה, סמסונג ככל הנראה תדאג לשדרג את המפרט הטכני של הפליפ 4, כך שניתן לצפות כי נראה בו את מערכת השבבים Snapdragon 8 Gen 1 של קוואלקום ושדרוג במהירות הטעינה, זו עמדה על 15 וואט בלבד בדגם הפליפ 3.

את ההכרזה על דגמי ה-Galaxy Fold 4 וה-Galaxy Flip 4 המתקפלים סמסונג צפויה לקיים סביב אוגוסט 2022, אך בשלב זה עדיין לא ידוע תאריך ההכרזה הרשמי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים