נטפליקס משחררת טריילר ראשון לסדרה “Resident Evil”

תמונה: Netflix

סדרת משחקי הוידאו “Resident Evil” מקבלת עיבוד טלוויזיוני חדש מבית נטפליקס, ועל פי הטריילר הראשון ששוחרר כעת, נראה כי הסדרה החדשה מנסה להבדיל עצמה משבעת סרטי הקולנוע “האויב שבפנים” שקדמו לה.

הסדרה בת שמונה הפרקים תתרחש על שני צירי זמן במקביל. האחד בלונדון של 2036, אז מנסה אשה צעירה בשם ג’ייד (אלה בלינסקה, “המלאכיות של צ’רלי”) לשרוד בעולם האפוקליפטי שורץ הזומבים בו היא חיה. הציר השני יחזור 14 שנה קודם לכן, כאשר ג’ייד ומשפחתה נמצאים בלב ליבה של העיר בה אותה אפוקליפסה החלה – ניו ראקון סיטי.

הטריילר נפתח בעבר, כאשר ג’ייד עוברת לראשונה לעיר יחד עם אחותה ואביה, אלברט וסקר (לאנס רדיק, “הסמויה”). העיר שנראית אידילית נשלטת על ידי תאגיד “המטרייה” – חברת תרופות אשר טוענת כי היא פועלת למען לאנושות אך למעשה מתנסה בוירוסים מסוכנים. אלברט, שעובד בעבור החברה, נראה בטריילר עורך ניסויים על עכבר שמשתגע בעקבות חשיפה לוירוס.

משם הטריילר קופץ לעתיד, אז נותרת ג’ייד כאחת השורדות היחידות בעולם מלא הזומבים. כעת ג’ייד יוצאת למסע להבין מה התפקיד ששיחקה החברה המסתורית בסוף העולם, וכן למצוא את אחותה האבודה שבתקווה עדיין בחיים.

Resident Evil תתבסס על המשחקים ולא על הסרטים

הסדרה מגיעה מאת התסריטאי אנדרו דאב (“על טבעי”), שבחר להתרחק מעט מז’אנר האקשן של סרטי “האויב שבפנים” ובמקום להתמקד במה שהוביל לאפוקליפסה, התעלומות שמוסתרות בעבר וחיי היום-יום בעולם שאיבדו בני האדם ליצורים.

מעריצי Resident Evil ישמחו לשמוע כי הסדרה מתבססת לחלוטין על עולם המשחקים, גם מבחינה היסטורית. על פי דאב, כל מה שהתרחש בעולם המשחק הינו קאנוני וקרה גם בעולם הסדרה בדיוק באותו ציר זמן שבו קרה במשחקים.

הדבר מסביר מדוע הסדרה מתרחשת בניו ראקון סיטי, מאחר וראקון סיטי המקורית הושמדה במשחקים בשנת 1998, אירוע היסטורי שלא יתעלמו ממנו בסדרה החדשה.

הסדרה מגיעה לנטפליקס אחרי הצלחה עצומה לעיבודים טלוויזיונים של משחקי וידאו כמו המכשף (The Witcher) וארקיין (Arcane) המבוססת על משחקי League of Legends. בימים אלו נטפליקס עובדת על הפקת עיבודים נוספים למשחקים BioShock, Assassin’s Creed ו-Splinder Cell.

העונה הראשונה של “Resident Evil” תעלה בנטפליקס ב-14 ביולי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים