הוכרזו: Sony WH-1000XM5 – עיצוב חדש וסינון רעשים משופר

סוני (Sony) הכריזה רשמית על אוזניות ה-WH-1000XM5, הדור הבא של האוזניות מסננות הרעשים המוכרות של החברה, המגיעות בדור החדש עם מנגנון סינון רעשים משופר ומציעות עד 30 שעות שימוש עם סינון רעשים פעיל.

כפי שההדלפה הקודמת הציגה, אוזניות ה-WH-1000XM5 החדשות של סוני מגיעות בעיצוב חדש לעומת דגם ה-WH-1000XM4 אותן הן מחליפות. העיצוב של קשת האוזניות דק יותר, והן זונחות את המבנה המתקפל שליווה את הדורות הקודמים לטובת אפשרות בסיסית לסיבוב האוזניות, מה שגורם למארז הנשיאה שלהן להיות גדול יותר מבעבר.

Sony WH-1000XM5 עם סינון רעשים משופר

הדגם החדש מציע סינון רעשים משופר באמצעות 8 מיקרופונים המשולבים באוזניות וצמד מעבדי ה-V1 ו-QN1 של סוני, המאפשרים מצב “מיטוב סינון רעשים אוטומטי” (Auto NC Optimiser) שנועד להתאים את סינון הרעשים בצורה טובה יותר לסביבה.

סוני מבטיחה גם איכות שמע טובה יותר בדגם החדש, זו תגיע עם המעבר לדרייברי 30 מ”מ חדשים ומשופרים בהשוואה ל-40 מ”מ בדור הקודם, המציעים לדבריה איכות שמע גבוהה יותר.

אוזניות אוזניות WH-1000XM5 (מקור סוני)
אוזניות אוזניות WH-1000XM5 (מקור סוני)

האוזניות משלבות חיבור Bluetooth 5.2 עדכני עם תמיכה בחיבור לשני התקנים במקביל (Multipoint), תמיכה בטכנולוגיית ה-LDAC לחיבור אודיו איכותי יותר ובטכנולוגיית ה-DSEE Extreme (ר”ת Digital Sound Enhancement Engine) של סוני, יחד עם טכנולוגיית ה-360 Reality Audio, שתאפשר ליהנות מחווית אודיו היקפית, ועמידה בתקני ה-Hi-Res Audio.

הדגם החדש מגיע עם זמן סוללה משופר העומד על 30 שעות עם סינון רעשים פעיל ועד 40 שעות ללא סינון רעשים, כאשר הן תומכות בטעינה מהירה במיוחד המספקת 3 שעות שימוש בטעינה של 3 דקות בלבד.

אוזניות ה-WH-1000XM5 החדשות של סוני יהיו זמינות למכירה החל מסוף חודש מאי במחיר של 420 אירו (1590 ש”ח בישראל).

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים