הטורף מגיע למאה ה-18 בסרט חדש מבית דיסני

תמונה: 20th Century / Disney

אולפני המאה ה-20 חושפים טיזר קצר ל“טרף” (Prey), סרט חדש בסדרת סרטי “הטורף” (Predator) אשר יגיע ישירות לשירותי הסטרימינג של דיסני.

“טרף” ייקח אותנו חזרה 300 שנים לעבר, כאשר לוחמת צעירה בשם נארו (אמבר מידת’אנדר, “רוזוול ניו מקסיקו”) מוצאת עצמה עומדת מול הטורף המגיע לכדור הארץ. נארו משתייכת לשבט הקומאנצ’י, אינידאנים שהתיישבו בצפון אמריקה, והמאבק מול הטורף ישלח אותה למסע אישי בו תיאלץ לאתגר את מסורות השבט במטרה להציל את תושביו.

נארו גדלה תחת הצל של הציידים האגדיים ביותר במישורים הגדולים של ארה”ב. אך כל האימונים שבעולם לא יכלו לדמות את האויב מולו תתמודד כעת – ישות חייזרית מתקדמת עם נשקים עתידיים שאף אדם במאה ה-18 לא יכול אפילו לדמיין.

הטיזר הקצרצר זורק אותנו הישר ליערות אוקלהומה, כאשר מישהו מאיים על בני השבט. כאשר הם מכוונים לכיוונו חץ וקשת, האיום מכוון בחזרה את אורות הלייזר האדומים המוכרים מסרטי הסדרה, ובכך חושף לנו כי אכן מדובר בטורף המפורסם.

הסרט מגיע מאת דן טרכטנברג, במאי הסרט “דרך קלוברפילד 10” וסדרת הטלוויזיה “הבנים”, והתסריטאי פטריק אייסון (“ג’ק ראיין”).

סדרת “הטורף” החלה את דרכה ב-1987 עם סרטו של ארנולד שוורצנגר וזכתה לשלל סרטי המשך, משחקי מחשב וספרי קומיקס. שוורצנגר עצמו לא חזר לאף אחד מסרטי ההמשך והפרנצ’ייז נבנה סביב הטורף עצמו ולא הגיבור שעמד מולו. אחרי שני הסרטים הראשונים, הטורף שולב עם סרט אימה אחר, “הנוסע השמיני” בשני סרטי “הנוסע השמיני נגד הטורף” שיצאו בשנות ה-2000. הסרט האחרון של הטורף הגיע ב-2018.

“טרף” צפוי לנחות בארה”ב בשירות הסטרימינג הולו ב-5 באוגוסט. מחוץ לארה”ב הסרט יופץ בשירות דיסני פלוס, כחלק מחבילת סטאר הנכללת בו, ותהיה זמינה לפי הבטחתה של דיסני גם בישראל, עת יושק דיסני+ בארץ ב-16.6.2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים