ווטאסאפ תוסיף תוכנית פרימיום בתשלום עבור משתמשים עסקיים

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) עובדת על WhatsApp Premium, שירות פרימיום חדש בתשלום המיועד למשתמשי הוואטסאפ ביזנס (WhatsApp Business) העסקיים אותו היא מציעה.

צילום מסך חדש שפורסם באתר WABetaInfo ומגיע מתוך גרסת פיתוח, מראה כי משתמשים עסקיים בתוכנית החדשה יוכלו לחבר עד 10 מכשירים לאותו החשבון וליצור קישורים מותאמים ויותר קליטים.

קשה יהיה למצוא מישהו בישראל שלא מכיר ומשתמש באפליקציית וואטספ, שקיבלה את המקבילה העסקית שלה, וואטסאפ ביזנס, ב-2017. גרסה זו נועדה ליצור הכנסה בעבור החברה ממשתמשים עסקיים עם הצגת תוכנית תשלום לפי כמות שליחת ההודעות מאוחר יותר ב-2020. עכשיו נראה כי וואטספ מעוניינת להגדיל ההכנסות שלה מעסקים עם תוכנית הפרימיום החדשה.

 

שירות WhatsApp Premium בתשלום (מקור wabetainfo)
שירות WhatsApp Premium בתשלום (מקור wabetainfo)

בצילום המסך החדש אפשר לראות כי תוכנית הוואטסאפ פרימיום תאפשר לעסקים להגדיל את כמות המכשירים המקושרים לאותו החשבון לעד 10 משתמשים.

בנוסף, משתמשים עסקיים יוכלו ליצור קישורים מותאמים אישית לעסק. כיום פורמט הקישורים מתבסס על מספר הטלפון העסקי עליו החשבון מוגדר בצורה של wa.me/1234567, לדוגמה, ומשתמשי פרימיום יוכלו להגדיר לבד את הקישור ולהפוך אותו לקל יותר לקריאה וכתיבה עבור הלקוחות שלהם, לדוגמה wa.me/Gadgety (הקישור לגאדג’טי לא באמת קיים, אין טעם לנסות).

נכון לעת זו לא ידוע מתי ובאיזה מחיר יגיע שירות הוואטסאפ פרימיום למשתמשים העסקיים.

אין ספק כי משתמשים עסקיים רבים ישמחו על האפשרות לחבר יותר מכשירים לאותו החשבון ואף ליצור קישור עם שם העסק במקום הטלפון שלהם, אך השאלה הגדולה ביותר כרגע נוגעת לא רק לצפי השקה של השירות החדש, אלא גם לתמחור שלו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים