מיקרוסופט מציגה עיצוב חדש לאאוטלוק עם אוסף חדש של פיצ’רים

מיקרוסופט מציגה עיצוב חדש לאאוטלוק (מקור מיקרוסופט) מיקרוסופט מציגה עיצוב חדש לאאוטלוק (מקור מיקרוסופט)

מיקרוסופט (Microsoft) עובדת על עיצוב חדש בעבור תוכנת האאוטלוק לווינדוס (Outlook for Windows), תוכנת המייל הרשמית של החברה המשמשת כיום לביצוע מגוון פעולות מעבר למשלוח מיילים רגילים, ותקבל פיצ’רים נוספים בדמות שילוב רכיבי Loop, הוספת קבצים קלה יותר למיילים, עוזרת חכמה מובנה, יומן משופר ועוד.

מיקרוסופט החלה לעבוד על עיצוב מחדש של תוכנת האאוטלוק כבר בתחילת 2021 תחת שם הקוד Monarch. מדובר בגרסה חדשה ומשופרת של אאוטלוק הפופלרית, המוכרת לרבים מחבילת האופיס, כאשר עכשיו החברה הציגה את עיצוב הממשק הבא של התוכנה, יחד עם אוסף חדש של פיצ’רים.

מה חדש ב-Outlook

השינוי הראשון והגדול ביותר שצפוי להגיע לאאוטלוק הוא שילוב מערכת ה-Loop של מיקרוסופט, פתרון המיועד לעבודה משותפת וכולל סקרים, משימות ועוד, שיושלב היישר אל תוך האאוטלוק החדש.

אפשרות משלוח הקבצים במייל עוברת שדרוג גם כן, כאשר שימוש בסימן ‘@’ יאפשר לבצע חיפוש אוטומטי בענן אחר קבצים או מסמכים שמתאימים למחרוזת החיפוש, במקום הוספה ידנית שלהם.

שילוב אלמנטי Loop באאוטלוק (מקור מיקרוסופט)
שילוב אלמנטי Loop באאוטלוק (מקור מיקרוסופט)

בין השיפורים הנוספים שצפויים להגיע לאאוטלוק ניתן יהיה למצוא אפשרות לנעוץ מיילים בראש הרשימה על מנת שלא יעלמו בין שלל המיילים שנשלחים.

עוד אפשרות היא גרירה של מיילים ליומן והפיכה שלהם לאירועים ביומן או גרירה שלהם לרשימת משימות לביצוע (To Do) בצורה פשוטה.

שיפור נוסף יגיע בדמות “עוזרת חכמה” מובנית, שתזכיר למשתמשים על מיילים אותם פספסו שאולי דורשים התייחסות.

משתמשי אאוטלוק בווינדוס יכולים לנסות את העיצוב החדש במידה והם נמצאים בתוכנית הבטא של החברה, עם הפעלת אפשרות “המראה החדש” בהגדרות.

בשלב זה לא ידוע מתי החברה תפיץ באופן רשמי את העיצוב החדש לכלל המשתמשים.

הפעלת עיצוב האאוטלוק החדש (מקור מיקרוסופט)
הפעלת עיצוב האאוטלוק החדש (מקור מיקרוסופט)

השינויים שיגיעו לאאוטלוק נועדו לשפר את חווית השימוש באפליקציית המייל של החברה ואת החיבור בינה ובין שאר האקוסיסטם של מיקרוסופט, דוגמת ה-Loop, על מנת לאפשר לבצע מגוון פעולות ישירות מתוך אאוטלוק וללא צורך מעבר למערכת אחרת.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים