אוזניות Sony WH-1000XM5 מסננות הרעשים נוחתות בישראל

אוזניות אוזניות WH-1000XM5 (מקור סוני) אוזניות אוזניות WH-1000XM5 (מקור סוני)

כפי שהבטיחה עם ההכרזה עליהן במאי, משיקה כעת ישפאר, היבואנית הרשמית, את אוזניות ה-WH-1000XM5 החדשות של סוני (Sony) בישראל.

האוזניות זמינות בארץ בצבעים שחור ולבן ובמחיר של 1,590 ש”ח, כשהן מגיעות בעיצוב חדש ומציעות איכות שמע משופרת עם דרייברי 30 מ”מ חדשים ומותאמים, יחד עם מערך סינון רעשים משופר המתבסס על 8 מיקרופונים וזמן שימוש של עד 30 שעותעם סינון רעשים פעיל.

מה חדש ב-Sony WH-1000XM5

אוזניות ה-WH-1000XM5 החדשות של סוני מגיעות בעיצוב חדש ושונה מזה שהוצג עם דגם ה-WH-1000XM4. העיצוב של קשת האוזניות כעת דק יותר, והן זונחות את המבנה המתקפל שליווה את הדורות הקודמים לטובת אפשרות בסיסית לסיבוב האוזניות, מה שגורם למארז הנשיאה שלהן להיות גדול יותר מבעבר.

בדגם החדש משלבת סוני מערך של 8 מיקרופונים שמיועד להשיג סינון רעשים משופר, אשר נשען על מעבדי ה-V1 ו-QN1 של החברה, המאפשרים מצב “מיטוב סינון רעשים אוטומטי” (Auto NC Optimiser) שנועד להתאים את סינון הרעשים בצורה טובה יותר לסביבה.

אוזניות אוזניות WH-1000XM5 (מקור סוני)
אוזניות אוזניות WH-1000XM5 (מקור סוני)

הדרייברים החדשים שמשולבים באוזניות אמנם קטנים יותר על הנייר (30 מ”מ מול 40 מ”מ בדור הקודם), אך בסוני מבטיחים כי מדובר בשדרוג לאיכות השמע, כאשר הדרייברים משפרים את הרגישות לתדרים גבוהים ומספקים איכות צליל טבעית יותר.

האוזניות משלבות חיבור Bluetooth 5.2 עדכני עם תמיכה בחיבור לשני התקנים במקביל (Multipoint), תמיכה בטכנולוגיית ה-LDAC לחיבור אודיו איכותי יותר ובטכנולוגיית ה-DSEE Extreme (ר”ת Digital Sound Enhancement Engine) של סוני, יחד עם טכנולוגיית ה-360 Reality Audio, שתאפשר ליהנות מחווית אודיו היקפית, ועמידה בתקני ה-Hi-Res Audio.

בצד הסוללה מציינת סוני כי ניתן להגיע לעד 30 שעות האזנה למוסיקה כאשר סינון הרעשים פעיל ועד 40 שעות ללא סינון רעשים. בנוסף, האוזניות תומכות בטעינה מהירה במיוחד המספקת 3 שעות שימוש בטעינה של 3 דקות בלבד (המטען המהיר לא מגיע באריזה).

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים