הסיפור נמשך בחלק השני של “דברים מוזרים 4”

דברים מוזרים 4 (תמונה: Netflix)

העונה הרביעית של “דברים מוזרים” (Stranger Things) עדיין שוברת שיאי צפייה עבור נטפליקס עם מאות אלפי שעות צפייה שבועיות, וכעת החברה מתניעה את המנועים לקראת החלק השני של העונה.

פרקי הסיום יעלו לנטפליקס ביולי, ובטיזר קצרצר ניתן לראות כי הכיוון האפל יותר של העונה ימשיך עד שנגיע לאקורד הסיום, שיוביל אותנו לעונה הבאה, והחמישית במספר, אשר תהיה גם העונה האחרונה.

החצי הראשון של העונה כלל את רוב הפרקים, כאשר רק השניים האחרונים נותרו. עם זאת, מדובר בפרקים ארוכים במיוחד. פרק 7 ירוץ כשעה ו-25 דקות, ופרק הסיום יגיע לאורך שנחשב יותר מדי אפילו לסרט קולנוע – שעתיים ו-17 דקות.

דברים מוזרים 4 (תמונה: Netflix)
דברים מוזרים 4 (תמונה: Netflix)

ספוילרים לחלק הראשון של עונה 4 מכאן והלאה..

החלק הראשון של עונה 4 הסתיים בנקודה שפלה במיוחד לרוב הדמויות. אילבן גילתה את האמת על עברה במעבדה של ד”ר ברנר, כאשר נחשפנו לכך שהיא זו שיצרה את המפלצת וקנה על ידי שליחתו של מספר אחד לעולם ההפוך.

בינתיים, אחרי שמקס ניצלה מ-וקנה אך עדיין נמצאת בסכנה, ננסי מצאה עצמה בעולם ההפוך, אחרי ש-וקנה עלה על הטראומה שלה ממותה של בארב בעונה הראשונה. בצד השני של העולם – הופר, ג’ויס ומוריי התאחדו, אך הם עדיין תקועים בכלא הרוסי.

הטיזר החדש מראה לנו בעיקר רגעים חטופים מהפרקים האחרונים, ביניהם רובין מגיעה לעולם ההפוך, לוקאס מאוים כנראה על ידי חבורתו של ג’ייסון, שלל פיצוצים ואקשן ומה שנראה כמו קרב בסגנון מבוכים ודרקונים. הנבל וקנה כמובן חוזר לקרב האחרון, כאשר הוא מכריז בטיזר כי הוא חופשי ואי אפשר לעצור אותו.

החלק השני של עונה 4 יעלה לנטפליקס ב-1 ביולי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים