עכשיו זה רשמי: “משחק הדיונון” תחזור לעונה שניה

משחקי הדיונון 2 (תמונה: Netflix) משחקי הדיונון 2 (תמונה: Netflix)

אחרי אינספור רמיזות ושמועות, נטפליקס מכריזה סוף סוף באופן רשמי כי סדרת הלהיט הקוריאנית “משחק הדיונון” (Squid Game) תחזור לעונה שניה.

כמעט שנה אחרי שידורה, הדרמה האלימה עדיין ניצבת כסדרה המצליחה ביותר של נטפליקס אי פעם. בחודש הראשון לעלייתה זכתה הסדרה ל-1.65 מיליארד צפיות, נתון מרשים אפילו יותר בהתחשב בכך שאינה דוברת אנגלית כמו שאר הלהיטים של נטפליקס, ביניהם “ברידג׳רטון”.

אך “משחק הדיונון” הצליחה לכבוש את לבבותיהם של צופים בכל רחבי העולם, ועשתה זאת עם תקציב זעום של 21 מיליון דולר לכל העונה. לשם השוואה, כל פרק בעונה האחרונה של “דברים מוזרים” (Stranger Things) עלה לבדו כ-30 מיליון דולר.

משחקי הדיונון 2

אל ההכרזה על העונה החדשה נוסף גם מכתב אישי שכתב יוצר הסדרה, וואנג דונג-היוק, ובו כתב כי לקח 12 שנים להביא לחיים את העונה הראשונה של “משחק הדיונון”, ורק 12 ימים כדי להפוך אותה לסדרה הפופולרית ביותר בכל הזמנים.

דונג-היוק דיבר בפומבי על כוונתו להמשיך את הסדרה לעונה נוספת בעבר, וגם מנכ״ל נטפליקס טד סרנדוס שיתף לפני חודשים כי היקום של הסדרה רק החל, ברמיזה לכך שעונה נוספת מתוכננת ואולי אפילו גם סדרות ספין אוף. בכל זאת, משחק הדיונון הוא אירוע מקומי ונוכל לראות גרסאות נוספות שלו מרחבי העולם.

אך רק כעת הכריזה נטפליקס רשמית על העונה עם סרטון קצרצר בטוויטר. על אף שהעלילה טרם ידועה, דונג-היוק הואיל בטובו לשחרר לנו כמה פרטי מידע בצורת דמויות מוכרות שיחזרו.

ראשית, את העונה יוביל כמובן כוכב העונה הראשונה סונג ג’י-הון בגילומו של השחקן לי יונג-ג’ה. דמות נוספת שתחזור היא זו של הנבל מאחורי המסכה המכונה “Front Man”, אשר הנהיג את צוות העובדים של המשחק. בסיום העונה גילינו את זהותו, אשר ודאי תשפיע על עלילת העונה הבאה.

דונג-היוק הזכיר במכתבו גם את האיש בחליפה (גונג יו), הדמות אשר ראינו בתחילת הסדרה מגייס את ג’י-הון למשחק הדיונון בתחנת הרכבת, אותו אנו זוכרים בעיקר כזה שסוטר לו שוב ושוב. הדמות עשויה לחזור לעונה השניה, אך היוצר לא התחייב לכך, כנראה מאחר והעונה עדיין בשלבי הכתיבה.

לסיום, נזכה לראות בעונה החדשה את בן זוגה של יאנג הי, הבובה הענקית בעלת עיני הלייזר שהובילה את המשחק הראשון, “דג מלוח”. הבובה עוצבה על פי דמות מספרי לימוד קוריאניים, ובאותם ספרים נמצאת גם דמות של בחור בשם צ’אול-סו, אותו נזכה לראות בעונה השניה.

את העונה הבאה של “משחק הדיונון” נראה ככל הנראה רק ב-2024, וטרם ידוע כמה פרקים היא תכלול.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים