רשמי: Nothing Phone (1) יוכרז ב-12 ביולי; תמונה רשמית חושפת חלק מעיצובו

Nothing Phone (1) (תמונה: Nothing) Nothing Phone (1) (תמונה: Nothing)

מילים גדולות הן חלק מהקמפיין השיווקי של Nothing מאז הקמתה, כשבתחילה רצתה שנחשוב שאוזניות ה-Nothing Ear (1) ירגישו כמו כלום ושטכנולוגיה צריכה להתמזג עם הסביבה.

כמובן שלבסוף קיבלנו אוזניות שללא ספק התבררו כמעולות, אך לא בהכרח הצליחו ליישר קו עם הרעיון ששידרו בהתחלה על “טכנולוגיה שנראית מרגישה וחיה ככלום (Nothing)“, מה שמהווה קונספט הרבה יותר אבסטרקטי.

מתקרבים לטלפון ראשון

בקמפיין הנוכחי שלה, המקרב אותנו להכרזה על הסמארטפון Nothing Phone (1), החברה מבקשת מהקהל “לבטל, להפסיק לעקוב ולשכוח מכל מה שהתעשייה לימדה אותנו“, ושהכל עומד להשתנות עם ההכרזה על המכשיר העתידי.

אנחנו בספק שיהיה מדובר בסמארטפון שישנה את התעשייה כפי שהיא כיום, אך הדבר לא שולל את ההיתכנות כי יהיה זה סמארטפון מעולה בדומה לאוזניות שהושקו לפניו.

את הקמפיין כולו החברה מלבישה בתוכים במגוון צבעים, אך איננו יודעים האם הדבר בהכרח מעיד על הצבעים בהם יגיע המכשיר לבסוף או שהשימוש בתוכים הוא למטרות מיתוג ועיצוב בלבד.

בתמונה האחרונה אותה חשפה Nothing אנחנו רואים זוג תוכים יושבים על הסמארטפון המצופה וחושפים לראשונה חלק מעיצובו. השימוש בבעלי חיים לא חדש למותג, ואם חלקכם זוכרים, הקמפיין השיווקי של האוזניות עדיין מלווה על ידי חרקים קטנים, כדוגמת חיפושיות.

Nothing Phone (1) (תמונה: Nothing, עיבוד: Ben Geskin)
Nothing Phone (1) (תמונה: Nothing, עיבוד: Ben Geskin)

בתמונה ניתן לראות את חלקו העליון של מערך הצילום, ועל פי ההערכות אנחנו מצפים למערך צילום כפול שיתמקם בחלקו האחורי של המכשיר.

המסגרת המקיפה את ה-Nothing Phone (1) שטוחה ועשויה כולה מאלומיניום ממוחזר, כשגב המכשיר ללא ספק שקוף וניתן לראות דרכו את הברגים שמתחתיו וחלקים נוספים.

תמונה נוספת שפירסמה החברה ממשיכה את השימוש בתוכים, אך הפעם אנו נחשפים לתמונה של גב המכשיר במלואו. כצפוי, ניתן לראות את הבחירה של Nothing בגב חשוף כביכול, המציג את חלקיו הפנימיים של המכשיר, אם כי לא נוכל לראות דרכו את החלקים עצמם (מעבד, זיכרון וכד’) – בכל זאת, צריך לשמור על אסתטיקה כלשהי.

Nothing Phone (1) (תמונה: Nothing)
Nothing Phone (1) (תמונה: Nothing)

על פי מידע קודם שנחשף, המכשיר ישתמש במערכת שבבים מבית קוואלקום, יתמוך בטעינה אלחוטית ויגיע ללא שול תחתון, זאת לעומת הרבה סמארטפונים כיום.

זמינות

את חשיפתו הרשמית של הטלפון הראשון שלה תקיים Nothing באירוע הכרזה שיתקיים ב-12 ביולי, יום שלישי בשעה 6 בערב לפי שעון ישראל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים