ה-Microsoft Defender מגיע למשתמשים פרטיים בכל הפלטפורמות

שלט לוגו מיקרוסופט צילום: רונן מנדזיצקי

מיקרוסופט לוקחת צעד נוסף בהגנה על משתמשיה בשירותי הענן עם השקת פתרון ההגנה היעודי Microsoft Defender עבור משתמשים פרטיים בפלטפורמות ווינדוס, macOS, אנדרואיד ו-iOS.

ההצעה החדשה מגיעה כחלק מחבילת ה-Microsoft 365 ומנויים קיימים יוכלו להתקין את האפליקציה על המכשירים השונים שלהם ושל בני המשפחה שלהם (דרך תכנית Microsoft 365 Family) ללא קשר לסוג המכשיר בו כל אחד מבני המשפחה משתמש, וללא עלות נוספת.

ה-Microsoft Defender בגרסתו הפרטית נשען על אלמנטים הגנתיים אותם שילבה החברה עבור משתמשיה העסקיים, כאשר ניתן יהיה ליהנות מסריקה מתמשכת אחר נוזקות וניסיונות פישינג בגלישה לאתרי אינטרנט, שימוש באפליקציות ובגישה לרשתות אלחוטיות לא בטוחות.

בנוסף, מציעה מיקרוסופט גם מרכז ניהול אחיד בו ניתן לצפות בכל המידע אודות המכשירים המריצים את פתרון האבטחה, בין אם מדובר במשתמש יחיד או במספר משתמשים תחת חשבון משפחתי.

Microsoft Defender (תמונה: מיקרוסופט)
Microsoft Defender (תמונה: מיקרוסופט)

לצד זאת מוסיפה החברה גם אפשרות צפייה בנתונים מתוך מערכות אנטי-וירוס נוספות, כמו Norton או McAfee, שימוש בפתרון ההגנה עבור מכשירי טלפון מבוססי אנדרואיד ו-iOS והצגה של התראות, אסטרטגיות לטיפול במפגעי אבטחה וטיפים בהם יש לנקוט להגנה כללית על המכשירים בהם אתם משתמשים.

את Microsoft Defender ניתן להוריד בחינם דרך אתר החברה, כשפתרון ההגנה זמין עבור מחשבים מבוססי Windows ו-macOS וגם עבור מכשירי אייפון (iOS) ואנדרואיד, ועבור משתמשים הרשומים לשירותי הענן Microsoft 365 Personal או Microsoft 365 Family.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים