הוכרז: Creative Stage Air V2 – סאונד בר מפתיע במחיר נמוך

מקרן קול Creative Stage V2 (מקור Creative)

חברת קריאייטיב (Creative), שהייתה ידועה בעבר בתור יצרנית כרטיסי קול גדולה, הכריזה ה-Creative Stage Air V2, מקרן קול חדש עם 2.1 ערוצים ועוצמה מירבית של 160W, המשלב מספר פיצ’רים מעניינים, בהם חיבור HDMI ARC מובנה וסאבוופר במחיר של פחות מ-200 ש”ח.

כפי שהשם רומז, ה-Stage Air V2 החדש מחליף את דגם ה-Stage Air הקודם של החברה, כאשר הוא מגיע עם גוף שחור ומוארך בעיצוב קומפקטי מינימליסטי בעל מסך לד קדמי קטן להצגת מידע, יחד עם  צמד דרייברי 2.25 אינץ’ בעוצמה של 20W, ובנוסף, סאבוופר חוטי חיצוני עם דרייבר 5.25 אינץ’ בעוצמה של 40W. על אף שמדובר ב-80W בלבד, לפי החברה מקרן הקול יכול להגיע בשיא השימוש ל-160W.

מקרן הקול מגיע עם שלט אלחוטי המאפשר לשלוט בפיצ’רים השונים שלו בהם מצב “Clear Dialog” יעודי לשיפור איכות השיחה בין אנשים, מצב הסראונד ובקרי השמע השונים.

באופן מעניין למדי, בעוד שמדובר על מקרן קול בתג מחיר נמוך, ה-Stage Air V2 מגיע עם שפע חיבורים, בהם חיבור HDMI ARC ו-USB המיועד לחיבור ישיר למחשב וקונסולות, יחד עם חיבור UAX סטנדרטי של 3.5 מ”מ, חיבור אופטי וקישורית Bluetooth 5.0 מובנית לחיבור אלחוטי.

מקרן קול Creative Stage V2 (מקור Creative)
מקרן קול Creative Stage V2 (מקור Creative)

מקרן הקול Creative Stage Air V2 החדש של קריאטיב זמין למכירה במחיר של 69 דולר סינגפורי (כ~172 ש”ח).

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים