שעון ה-Montblanc Summit 3 היוקרתי יגיע עם מערכת ה-Wear OS 3

שעון ה-Montblanc Summit 3 (מקור Montblanc)

חברת מון בלאן (Montblanc), מותג היוקרה השוויצרי, הכריזה על Montblanc Summit 3, הדור הבא בסדרת שעוני ה-Summit החכמים והיוקרתיים, שיגיע עם מערכת ההפעלה Wear OS 3 העדכנית של גוגל, דבר שהופך את השעון לדגם הראשון עם מערכת זו מלבד שעוני סמסונג וגוגל החכמים.

מון בלאן לא חשפה מידע רב על שעון ה-Summit החדש, שיחליף את דגמי ה-Summit 2 מ-2018 וה-+Summit 2 מ-2020. הוא מתבסס על שבב ה-Wear 4100 של קוואלקום ומגיע עם גוף בקוטר 42 מ”מ, המשלב צמד כפתורים בצד הימני שלו יחד עם כתר המשמש לניווט בממשק.

הבשורה האמיתית בהכרזה של מון בלאן קשורה למערכת ה-Wear OS 3 העדכנית של גוגל. בעוד שהמערכת הושקה עם סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 4 של סמסונג והייתה בלעדית לחברה עד להצגתו של שעון ה-Pixel Watch מבית גוגל, שיגיע לשוק רק עד סוף השנה הנוכחית, שום שעון חכם לא הגיע עם מערכת הפעלה זו.

מערכת ה-Wear OS 3 על שעון ה-Summit 3 (מקור Montblanc)
מערכת ה-Wear OS 3 על שעון ה-Summit 3 (מקור Montblanc)

שעון ה-Montblanc Summit 3 צפוי להיות זמין למכירה ב-15 ביולי במחיר של החל מ-1250 אירו (כ~4549 ש”ח).

ההכרזה על שעון ה-Summit 3 מסמנת את יריית הפתיחה של הגעת מערכת ה-Wear OS 3 ליצרני שעונים חכמים נוספים בשוק, המריצים כיום את מערכת ה-Wear OS 2 הוותיקה יותר, ויוכלו אולי לקבל עדכון לגרסה החדשה מהיצרן שלהם, כאשר השאלה הגדולה באמת היא אילו שעונים קיימים אכן יקבלו את העדכון ל-Wear OS 3.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים