קומיק-קון 2022: “מסע אגדי” נכנסת למטאוורס בעונה השלישית

איאן ופופי, מסע אגדי (באדיבות +Apple TV)

קומדיית הגיימינג של אפל tv פלוס, “מסע אגדי” (Mythic Quest) חוזרת בעונה שלישית. במהלך פאנל של הסדרה בקומיק-קון, חשפו היוצרים הצצה ראשונה לעונה החדשה שתעסוק בין השאר בנושא שמעסיק כרגע את כל חברות הטכנולוגיה הגדולות – המטאוורס.

בסוף העונה הקודמת עזבו איאן (רוב מקהלני) ופופי (שרלוט ניקאדו) את חברת המשחקים שניהלו כדי לפצוח במסע אגדי חדש – הקמת חברת משחקים חדשה בשם GrimPop בה יוכלו להפיק את המשחקים שהם רוצים להפיק.

הטריילר מתחיל בדרמטיזיה מוגזמת בהילוך איטי של הרגע בו עזבו השניים את החברה והותירו את המפיק דיוויד (דיוויד הורנסבי) ללא מנהיג. במשרד החדש והבוהק שלהם שנראה כמו משחק מחשב בעצמו, השניים מנסים להבין לאיזה כיוון לקחת את החברה החדשה.

בעוד נזרקים לאוויר מונחים כמו “מטאוורס” ו”NFT”, נראה כי הצמד בעיקר ממשיך לנסות ולהבין איך לעבוד ביחד מבלי להרוג זה את זו, כאשר דיינה (אימאני חכים) שעזבה איתם את החברה צריכה לשמש כמגשרת.

הטריילר החדש מבהיר לנו כי על אף הפצצה הגדולה שהוטלה בסוף העונה הקודמת, שום דבר לא באמת השתנה. ואכן אנו רואים את פופי ואיאן חוזרים לבקר בחברה הקודמת שלהם, אשר עדיין חווה את אותן הבעיות שהיו בה תמיד.

דיוויד מתרגל לתפקידו החדש כמנהל החברה, עם עזרתה של המזכירה החוזרת שלו ג’ו (ג’סי אניס). רייצ’ל (אשלי בירץ’) מתקשה לאזן בין טבעה האתי לבין התמסחרותה הקפיטליסטית, ובראד (דני פאדי) חוזר מהכלא ומנסה להתרגל לחייו החדשים, בהם הוא עובד כשרת.

שם אחד שלא יחזור לעונה החדשה הוא הסופר C.W בגילומו של פ. מורי אברהם, שנטש את הסדרה. בהיעדרו, נאלץ להסתפק בכוכבים אורחים, וביניהם השחקן ג’ו מנגניילו (“דם אמיתי”), הידוע כגיימר אדוק גם בחיים האמיתיים.

העונה החדשה של “מסע אגדי” תמנה עשרה פרקים ותעלה באפל tv פלוס במהלך הסתיו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים