יוטיוב מאפשרת ליצור סרטוני Shorts מסרטוני יוטיוב קיימים

YouTube Shorts (מקור יוטיוב) YouTube Shorts (מקור יוטיוב)

יוטיוב (YouTube) משיקה כלי חדש בעבור יוצרי התוכן בפלטפורמה המאפשר להם להפוך סרטונים רגילים לסרטוני YouTube Shorts קצרים באורך של עד 60 שניות, זאת באמצעות כלי העריכה הקיימים באפליקציית היוטיוב וללא צורך ביצירת סרטון קצר חדש נפרד לשם כך, כאשר התכונה החדשה מגיעה לצד כל אפשרויות העריכה הרגילות אותן היא מציעה ליוצרים בפלטפורמת ה-Shorts שלה.

פלטפורמת ה-Shorts של יוטיוב הושקה ב-2020 כמענה של החברה לפופולריות הגוברת של טיקטוק, וכיום גם לפלטפורמת הסרטונים הקצרים Reels של אינסטגרם ופייסבוק. עם זאת, ליוטיוב קיים יתרון משמעותי גדול על פני המתחרות שלה בתחום סרטוני הוידאו הרגילים והארוכים, דבר אותו מנצלת כעת החברה עם השקת הכלי החדש.

יוצרי תוכן המחזיקים בסרטוני יוטיוב רגילים יוכלו מעכשיו להשתמש בהם כבסיס לסרטוני Shorts קצרים של עד 60 שניות, עם כלל אפשרויות העריכה הקיימות כיום ב-Shorts ואפשרות להוסיף להם צילומים חדשים על מנת “לרענן” תוכן ותיק יותר של יוצרי התוכן, תוך כדי שסרטון ה-Shorts החדש יפנה גם לסרטון הארוך והמקורי עליו הוא מבוסס.

הפיכת סרטוני יוטיוב לסרטוני Shorts (מקור גוגל)
הפיכת סרטוני יוטיוב לסרטוני Shorts (מקור גוגל)

פיצ’ר יצירת סרטוני ה-Shorts החדשים על בסיס סרטוני יוטיוב קיימים יהפוך להיות זמין בעבור כלל המשתמשים במכשירים מבוססי אנדרואיד ו-iOS באופן מדורג ברחבי העולם.

אפשר להתייחס לכלי החדש שיוטיוב מעניקה ליוצרי תוכן כאפשרות “לייבא” סרטוני יוטיוב ארוכים לפלטפורמת ה-Shorts של החברה, עם היתרון העצום של חיסכון בזמן להקלטה ויצירה של תוכן חדש מ-0, והאפשרות להשתמש בתוכן הקיים של היוצרים לשם כך.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים