סדרת ה-Redmi Note 12 של שיאומי תיחשף עד סוף אוקטובר

הזמנה להכרזה על Redmi Note 12 תמונה: Xiaomi / Weibo

סדרת מכשירי ה-Redmi Note הבאה של שיאומי תיחשף עוד החודש באופן רשמי, כך עולה מתוך פרסום של החברה ברשת החברתית Weibo. דרך תמונת טיזר מעידה החברה על כך שסדרת ה-Redmi Note 12 תוצג בסין עוד החודש וכי היא צפויה לכלול טכנולוגיות חדשות שטרם נצפו בטלפונים עד כה.

ההכרזה מגיעה שנה בדיוק לאחר שנחשפה סדרת הרדמי נוט 11, אך יש להדגיש כי בשלב זה מדובר בסדרה המיועדת עבור השוק הסיני בלבד, כאשר כפי שהיה בעבר, אנו מצפים לדגמים מעט שונים הן בצד השמות שיקבלו והן בצד המפרט הטכני בגרסאות שיגיעו בהמשך לשווקים הבינלאומיים.

בשיאומי לא מספקים פרטים אודות אילו טכנולוגיות חדשות יגיעו לטלפונים בסדרת ה-Redmi Note 12, אך ניתן להעריך הסדרה החדשה תציג טעינה מהירה בהספק מירבי של 210 וואט, גבוה ממה שראינו עד כה במכשירי החברה, ומצלמת 200 מגה-פיקסל, אשר הופיעה עד כה רק בדגם ה-Xiaomi 12T Pro.

הזמנה להכרזה על Redmi Note 12
הזמנה להכרזה על Redmi Note 12 (תמונה: Xiaomi / Weibo)

כמו בדור הקודם, כך גם סדרת המכשירים החדשה צפויה לכלול 3 דגמים:

  • Redmi Note 12: דור ההמשך ל-Redmi Note 11, עם תמיכה בטעינת 67 וואט
  • Redmi Note 12 Pro: דור ההמשך ל-Redmi Note 11 Pro, עם תמיכה בטעינת 120 וואט
  • +Redmi Note 12 Pro: דור ההמשך של +Redmi Note 11 Pro, עם תמיכה בטעינת 210 וואט

על פי השמועות, סדרת ה-Redmi Note 12 תגיע עם מערכת השבבים Dimensity 1080 החדשה של מדיה-טק, המיוצרת בתהליך בגודל 6nm ומשלבת מעבד 8 ליבות בחלוקה לזוג ליבות ביצועים מסוג Cortex-A78 הפועלות במהירות שעון מירבית של 2.6GHz ושש ליבות Cortex-A55 חסכוניות במהירות שעון מירבית של 2GHz.

חלק חשוב לא פחות במערכת שבבים זו מגיע דרך תמיכה ברשתות 5G ובמצלמה ברזולוציה מירבית של 200 מגה-פיקסל, שעשויה לעשות דרכה לפחות לאחד מהדגמים בסדרת ה-Redmi Note 12.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים