מדיה-טק תציע תמיכה ב-WiFi 7 עם צמד פלטפורמות Filogic חדשות

Filogic

מדיה-טק (MediaTek), יצרנית מערכות השבבים הטיוואנית לסלולר, מרחיבה את סדרת שבבי ה-Filogic שלה עם צמד פלטפורמות חדשות המגיעות עם תמיכה ב-WiFi 7.

בין המוצרים החדשים ניתן למצוא את פלטפורמת ה-Filogic 880 המיועדת לנתבים ואת פלטפורמת ה-Filogic 380 המיועדת למוצרי קצה כמו מכשירי סלולר ומחשבים ומגיעה גם עם קישוריות Bluetooth 5.3 מובנית, כאשר השתיים מציעות מהירות העברת מידע של עד 36Gbps ו-6.5Gbps, בהתאמה.

הפלטפורמות החדשות של מדיה-טק מצטרפות לפתרונות ה-Immersive Home של קוואלקום שהוכרזו בחודש שעבר, זאת כחלק מתהליך אימוץ טכנולוגיית ה-WiFi 7 האלחוטית על ידי התעשיה.

הטכנולוגיה נועדה להחליף את תקני ה-WiFi 6, WiFi 6E ו-“WiFi 6 גרסה 2” הקיימים של ארגון ה-WiFi Alliance ולהציע מהירות תיאורטית של עד 40Gbps עם שימוש בערוץ 320MHz ומודולציית 4096QAM.

פלטפורמת ה-MediaTek Filogic (מקור מדיה-טק)
פלטפורמת ה-MediaTek Filogic (מקור מדיה-טק)

עוברים ל-WiFi 7

צמד פלטפורמות ה-Filogic החדשות הן:

  • MediaTek Filogic 880 – פלטפורמת ה-WiFi 7 היעודית החברה לנקודות גישה, נתבים ושערים לשוק הגבוה, המגיעה עם מעבד Cortex-A73 מרובע ליבות בתדר של עד 1.8GHz, התומך בהעברת מידע במהירות מירבית של 36Gbps וכולל תמיכה בתדר משולש בתצורת 4T5R ייחודית לשיפור ביצועי תדר ה-6GHz ושבב MAC MLO (ר”ת Multi-link operation) יעודי לקבלת שיהוי נמוך לעומת המתחרים.
  • MediaTek Filogic 380 – פלטפורמת ה-WiFi 7 היעודית החברה למכשירי סלולר, טאבלטים, מחשבים ניידים ועוד, המשלבת תמיכה מובנית ב-Bluetooth 5.3 עם LE Audio לצד קישוריות WiFi 7 עם תמיכה בהעברת מידע במהירות מירבית של 6.5Gbps.

צמד פלטפורמות ה-Filogic החדשות של מדיה-טק צפויות להשתלב במוצרים של מגוון יצרנים, בהם ASUS, TP-Link, שיוכרזו במהלך 2023.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים