הוכרזו: OnePlus Buds Pro 2 – עדכון לאוזניות מסננות הרעשים

אוזניות OnePlus Buds Pro 2 (מקור וואן פלוס) אוזניות OnePlus Buds Pro 2 (מקור וואן פלוס)

וואן פלוס (OnePlus) הכריזה היום (ד’ 4.1) על ה-OnePlus Buds Pro 2, אוזניות TWS מסננות רעשים שנוצרו בשיתוף פעולה עם חברת Dynaudio הדנית על מנת לספק איכות שמע גבוהה לצד סינון רעשים משופר של עד 48 דציבלים וזמן סוללה ארוך של עד 39 שעות.

אוזניות ה-Buds Pro 2 הוכרזו לצד מכשיר הדגל OnePlus 11, כאשר הן מחליפות את דגם ה-Buds Pro הקודם של החברה ומגיעות בצבע שחור (Obsidian Black) וירוק (Arbor Green).

האוזניות משלבות דרייברי 11 מ”מ דינמיים וטוויטר 6 מ”מ עם תמיכה באודיו היקפי spatial audio של Dolby Atmos וסינון רעשים אקטיבי (ANC) משופר של עד 48 דציבל, לעומת 40 דציבל בדגם הקודם.

האוזניות החדשות עומדות בתקן האודיו Hi-Res Audio Wireless האלחוטי, המגיע לצד תמיכה בקודק ה-LHDC (ר”ת Low Latency High-Definition Audio) לאיכות שמע גבוהה.

הן מתחברות למכשיר הסלולרי באמצעות חיבור Bluetooth 5.3 LE עם תמיכה בקודק ה-LC3 ומציעות זמן שיהוי נמוך של 54ms לצמד עמידות במים ואבק בתקן IP55.

אוזניות OnePlus Buds Pro 2 (מקור וואן פלוס)
אוזניות OnePlus Buds Pro 2 (מקור וואן פלוס)

מבחינת זמן הסוללה, אוזניות ה-Buds Pro 2 יציע עד 9 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 39 שעות יחד עם מארז הטעינה שלהן ללא סינון רעשים ו-6 ו-25 שעות, בהתאמה, עם סינון רעשים פעיל, כאשר הן תומכות בטעינה מהירה המספקת 3 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות ותמיכה בטעינת Qi אלחוטית.

אוזניות ה-OnePlus Buds Pro 2 החדשות יהיו זמינות למכירה בסין החל מה-9 בינואר במחיר של 899 יואן (כ~460 ש”ח), כאשר החברה תחשוף את תג המחיר והזמינות מחוץ לסין במהלך אירוע השקה נפרד שיערך ב-7 בפברואר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים