לוג’יטק מציגה את סדרת מצלמות הרשת Brio 300

מצלמת הרשת Brio 300 (מקור לוג'יטק) מצלמת הרשת Brio 300 (מקור לוג’יטק)

חברת לוג’יטק (Logitech), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי המוכרות בעולם, הכריזה על משפחת מצלמות הרשת Brio 300 העשויות מפלסטיק ממוחזר. הן מיועדות לשבת על גבי מסך המחשב ולאפשר למשתמשים לבצע שיחות וידאו ברזולוציית Full HD באמצעות חיישן 2 מגה-פיקסל המגיע גם עם סוגר פרטיות מובנה.

מצלמת ה-Brio 300 החדשה של לוג’יטק מצטרפת לדגם ה-Brio 500 שהוצג בשנת 2022, זאת בנוסף לגרסת Brio 305 המיועדת לקהל העסקי, כאשר צמד מצלמות ה-Brio החדשות מגיע עם תאימות רשמית לתוכנות שיחות הוידאו של Microsoft Teams, Google Meet ו-Zoom.

מצלמת ה-Brio החדשה מגיעה בעיצוב דמוי “קונוס” הזמין ב-3 צבעים שונים. היא עשויה מפלסטיק ממוחזר ברמה של עד 62% בהתאם לצבע ומשתמשת בכבל USB-C לחיבור למחשב.

המצלמה משלבת סוגר פיזי מסתובב המיועד להסתיר את חיישן ה-2 מגה-פיקסל, המסוגל לצלם וידאו ברזולוציית 1080p או 720p ב-30 פריימים בשניה עם זווית צילום של 70 מעלות, כאשר בתחום האודיו המצלמה משלבת מיקרופון בודד עם מערכת הפחתת רעשים מובנה לאיכות שיחה משופרת.

צבעי מצלמת הרשת Brio 300 (מקור לוג'יטק)
צבעי מצלמת הרשת Brio 300 (מקור לוג’יטק)

מצלמת הרשת Brio 300 החדשה של לוג’יטק תהיה זמינה למכירה בארץ החל מה-1 בפברואר במחיר של 299 ש”ח, כאשר יהיה ניתן להשיג אותה בצבע לבן, ורוד ושחור.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים