משקפי ה-TCL NXTWEAR S מגיעים לארץ עם תצוגת 130 אינץ’ ניידת

משקפי ה-TCL NXTWEAR S (מקור TCL)

רשת באג הכריזה על השקת ה-TCL NXTWEAR S, משקפיים חכמים מבית TCL המשמשים כתצוגה ניידת, אותם ניתן לחבר למכשירי סלולר, קונסולות ועוד, כאשר הם מספקים חווית צפייה השקולה לזו של מסך 130 אינץ’ ברזולוציית Full HD ובמרחק של 4 מטרים מהמשתמש באמצעות צמד מסכי Micro OLED.

בעוד ש-TCL מוכרת לרובנו כיצרנית טלוויזיות, החברה מציעה מגוון רחב יותר של מוצרי תצוגה ואף מכשירים סלולריים, כאשר משקפי ה-TCL NXTWEAR S הוצגו לראשונה במהלך תערוכת IFA 2022 שנערכה בברלין בשנה שעברה, ואף הזדמן לנו לבדוק אותם בקצרה במהלך התערוכה.

בניגוד להגדרה של משקפיים חכמים או משקפי מציאות מדומה\רבודה או מורחבת (על אף כי החברה מגדירה אותן כמשקפי XR או Extended reality), המשקפיים של TCL מהוות פתרון תצוגה נייד עם אפשרות לשימוש בזמן נסיעה, טיסה ועוד.

המשקפיים מגיעים במשקל קל במיוחד של 82 גרם בלבד, כאשר הם משלבים צמד מסכי Micro-OLED של סוני המגיעים ברזולוציית Full HD, ביחס של 16:9 ועם זווית צפיה של 45 מעלות, המספקים חווית צפיה השקולה לזו של מסך בגודל 130 אינץ’ הנמצא במרחק של 4 מטרים מהמשתמש. בנוסף, המשקפיים משלבים גם צמד רמקולים מובנה לחווית צפיה שלמה.

משקפי ה-TCL NXTWEAR S (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)
משקפי ה-TCL NXTWEAR S (צילום: יאן לנגרמן, גאדג’טי)

יש לציין כי חיבור המשקפיים להתקנים השונים מבוצע באמצעות כבל USB-C מגנטי יעודי המיועד להתקנים התומכים בשידור וידאו בתקן DisplayPort, דוגמת מכשירי אנדרואיד או מחשבים ניידים.

על מנת להשתמש במשקפיים עם מכשירי אייפון יש להוסיף מתאם Mira Screen יעודי או מתאם HDMI לחיבור עם קונסולות.

בנוסף, משתמשים הסובלים מקוצר ראיה יכולים להוסיף למשקפיים עדשות מתקנות באמצעות מסגרת יעודית המגיעה עם סט המשקפיים.

משקפי ה-TCL NXTWEAR S והאביזרים שלהם זמינים למכירה מוקדמת במחיר מוזל של 1449 ש”ח עד ה-28.2 ולאחר מכן ב-1599 ש”ח. מחיר מתאם Mira Screen ומתאם HDMI יעמוד על 349 ו-199 ש”ח במכירה מוקדמת ולאחר מכן 399 ו-229 ש”ח, בהתאמה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים