הטריילר הראשון ל”ברבי” זונח את עולם הצעצועים לטובת המציאות

מתוך “ברבי” (תמונה: Warner Bros, באדיבות טוליפ אנטרטיינמנט)

הבובה הכי מפורסמת בעולם מגיעה למסך הגדול בסרט “ברבי” (Barbie), אשר עורר סקרנות רבה מאז נחשף כי הצוות שעובד עליו הוא בני הזוג גרטה גרוויג ונואה באומבך – יקירי קולנוע שמזוהים יותר עם סרטים עצמאיים זוכי פרסים, ופחות עם שוברי קופות גדולים המבוססים על צעצועי ילדים.

גרוויג, במאית “נשים קטנות” ביימה את הסרט על פי תסריט שכתבה עם באומבך (“סיפור נישואים”), כאשר לתפקיד האיקוני של ברבי נכנסת מרגו רובי (“בבילון”), שגם הפיקה. לתפקיד בן זוגה המפורסם, הבובה קן, נבחר ראיין גוסלינג (“לה לה לנד”).

אך הצמד הם הרחק מברבי וקן היחידים בעולם הסרט. כפי שחושף הטריילר, עולם הצעצועים הורדרד מכיל אינספור גרסאות של שתי הדמויות, בדיוק כמו מאות הגרסאות של הבובות במציאות.

הטריילר מתחיל כאשר ברבי הראשית מברכת את כל שאר הברביות בחוף הים, המגולמות על ידי שחקניות כמו איסה ריי (“לא בטוחה”), אמה מקי (“חינוך מיני”), הזמרת דואה ליפה וקייט מקינון (“מכסחות השדים”) המגלמת ברבי שהושחתה עם שיער קצוץ וקשקושי עט על הפרצוף.

גם קן אינו היחיד בסביבה, כאשר גרסה נוספת שלו בגילומו של סימו ליו (“שאנג צ׳י ואגדת עשר הטבעות”) נראית ככזו שמאיימת על גבריותו ועימה הוא מסוכסך.

מתוך
מתוך “ברבי” (תמונה: Warner Bros, באדיבות טוליפ אנטרטיינמנט)

קן וברבי חיים ביקום תמים למדי, בו הם אמנם חבר וחברה אך לא ממש יודעים מה לעשות זה עם זו. בהמשך הטריילר, קן וברבי לוקחים את האוטו המפורסם של ברבי עם הגג הנפתח ומנסים לזנוח את עירם האידיאלית ולנסוע מחוץ לעולם הצעצועים.

בעולם האמיתי, יפגשו בין השאר את נשיא חברת הצעצועים מאטל (וויל פארל, “והרי החדשות”), יצרנית בובת ברבי.

אל הסרט מצטרפת עוד שורה ארוכה של שחקנים, ביניהם אמריקה פררה (“סופרסטור”), ג׳ון סינה (“פיסמייקר”), ריאה פרלמן (“מטילדה”), מייקל סרה (“משפחה בהפרעה”), הלן מירן (“שהאזאם: זעם האלים”), שוטי גטווה (“חינוך מיני”), אמראלד פנל (“הכתר”), אריאנה גרינבלט (“65”), והארי נאף (“את”).

את הטריילר מעטר השיר “Fun Fun Fun” של להקת הביץ’ בויז, מה שבהחלט מרמז על האווירה שהסרט מנסה לשדר. מי שמקווה לשמוע את השיר המפורסם של להקת אקווה, “ברבי גירל”, ודאי יתאכזב, שכן הצוות הודיע מראש שלא יכלל בפסקול.

“ברבי” יינחת בבתי הקולנוע בישראל ב-20 ביולי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים