מיקרוסופט מוסיפה את צ’אט בינג מבוסס ה-ChatGPT אל מקלדת ה-SwiftKey

new Bing (תמונה: Microsoft) new Bing (תמונה: Microsoft)

בין אם תרצו זאת או לא, אם יש שירות או תוכנה השייכים למיקרוסופט (Microsoft), סביר להניח שהחברה הוסיפה או מתכננת להוסיף אליהם גישה למנוע החיפוש בינג (Bing) המעודכן של החברה הכולל את צ’אטבוט ה-ChatGPT.

הפעם החברה החליטה להוסיף פיצ’ר גישה מהירה לצ’אט הבינג כחלק ממקלדת ה-SwiftKey הסלולרית לאנדרואיד.

ChatGPT מגיע למקלדת

מיקרוסופט “עלתה על הגל” בכל הנוגע לשילוב בינה מלאכותית, ולייתר דיוק ה-ChatGPT של OpenAI, בשירותים השונים שלה.

אם בשלב הראשון החברה שילבה את ChatGPT במנוע החיפוש בינג כ”טייס משנה” (Copilot), עד מהרה הבינה המלאכותית הגיע גם לחבילת האופיס Microsoft 365, לשירותי האבטחה של החברה ועכשיו גם אל תוך אפליקציית המקלדת הסלולרית SwiftKey אותה רכשה עוד ב-2016.

עם הפופולריות הגוברת של בינג, שהצליח לצבור יותר מ-100 מיליון משתמשים פעילים מאז שולב בו ChatGPT, החברה מנסה להחזיר לעצמה את ההשקעה שביצעה ב-OpenAI ולייצר רווחים עם הוספת פרסומות לבינג, דבר שמסביר את פיצ’ר הבינג החדש במקלדת ה-SwiftKey, ככל שלמשתמשים יהיה יותר קל לגשת למנוע החיפוש “ישירות מהמקלדת”, כך גם תוכל בסופו של דבר החברה להרוויח יותר.

צ'אט הבינג החדש במקלדת ה-swiftkey (מקור<a href=https://twitter.com/XenoPanther/status/1643686691922927617 data-lazy-src=

הגישה אל צ’אט הבינג דרך מקלדת ה-SwiftKey זמינה בעבור חלק ממשתמשי הבטא של אפליקציית SwiftKey לאנדרואיד, כאשר סביר להניח שבהמשך היא תגיע גם לגרסת ה-iOS של המקלדת.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים