בארי אלן הורס את היקום בטריילר האחרון ל”הפלאש”

“הפלאש” (באדיבות Warner Bros. Pictures \ טוליפ אנטרטיינמנט)

במהלך כנס סינמה-קון בלאס וגאס, חשפו אולפני וורנר וחברת הקומיקס DC טריילר נוסף ל“הפלאש” (The Flash) לקראת יציאתו בקיץ. עם פריצת המולטיוורס, הסרט ינסה להיות הגרסה של DC ל“ספיידרמן: אין דרך הביתה” ובה נראה מספר גרסאות של גיבורי העל.

הגיבור המלהיב ביניהם הוא ללא ספק מייקל קיטון, שחוזר לגלם את באטמן לראשונה מאז 1992. אליו יצטרף גם בן אפלק, כגרסה החדשה יותר של הדמות מסרטי “ליגת הצדק”. הבאטמן החדש ביותר, רוברט פטינסון, לא צפוי להגיע.

ב”הפלאש” ישתמש בארי אלן (עזרא מילר) בכוחותיו כדי לנסוע אחורה בזמן במטרה לשנות אירועים בעבר. כאשר ניסיונותיו להציל את משפחתו משנים באופן לא מכוון את אירועי העתיד, בארי נלכד במציאות שבה גנרל זוד (מייקל שאנון) חזר ומאיים בהשמדה המונית ואין גיבורי-על בנמצא כדי לבקש מהם עזרה.

הצ’אנס האחרון של בארי הוא לגייס באטמן שונה מאוד שפרש מעולם הגיבורים, ולחלץ איש קריפטון כלוא (גם אם לא האחד שהוא מחפש).

בסופו של דבר, על מנת להציל את העולם שבו הוא נמצא ולחזור לעתיד שאותו הוא מכיר, תקוותו היחידה של בארי היא להשתתף במירוץ על חייו – אך האם להקריב את הקורבן האולטימטיבי יספיק כדי להחזיר את המצב לקדמותו?

מייקל קיטון מתוך "הפלאש" (באדיבות Warner Bros)
מייקל קיטון מתוך “הפלאש” (באדיבות Warner Bros)

הטריילר מתחיל עם קולו של קיטון, המספר את סיפור המקור המוכר של באטמן. איש העטלף עשה הכל כדי להחזיר את הוריו ללא הצלחה, ועל כן מתלהב במיוחד לשמוע שבארי באמת הצליח לשנות את העבר.

משם אנו חוזרים אחורה לילדותו של בארי, שאיבד את שני הוריו באותו היום. בניסיון להשיבם, הוא חזר אחורה בזמן אך במקום, הרס לגמרי את היקום. בארי בעצם החזיר אותנו אחורה לתקופת הסרט “איש הפלדה”, מה שהחזיר גם את הנבל הראשי שלו, הגנרל זוד.

עוד מגיעה לטריילר סופר-גירל (סשה קאייה) שמביאה עימה תקווה חדשה. לשמחת מעריצי הסרטים הישנים של באטמן, קיטון נשמע אומר את אחד המשפטים הזכורים ביותר שלו כדמות – “רוצים להשתגע? בואו נשתגע”, אותו אמר כאשר ניסה לאתגר את הג’וקר של ג’ק ניקולסון. הטריילר מסתיים כאשר באטמן הקלאסי צונח ממטוס יחד עם שתי הגרסאות של בארי אלן.

הסרט מגיע מאת הבמאי אנדרס מוסקייטי (“זה”) ולצוות השחקנים מצטרפים רון ליווינגסטון (“לזמן את הרוע”), מריבל ורדו (“אליטה”) ואנטייה טראואה (“איש הפלדה”).

“הפלאש” יינחת בבתי הקולנוע בישראל ב-15 ביוני.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים