לקראת ה-CES: סמסונג חושפת תחנות עגינה מעוצבות ותומכות בתקני AirPlay ו-AllShare

| יום חמישי, 5 בינואר 2012, 11:31 | מחשבים

בדור הנוכחי שבו כמעט לכל אחד יש את רוב המוזיקה שהוא אוהב בתוך מכשיר שנמצא בכף ידו ובמקביל מערכות הסטריאו הקומפקטיות משנות את אופים לכיוון ה"דוק-סטשיין" או "תחנות עגינה", יש חשיבות גדולה למשהו איכותי ואלחוטי. תחנות העגינה שתפסו תאוצה בעיקר בתור אביזר משלים לאייפוד, הפכו למערכות סטיראו קומפקטיות, מעוצבות, איכותיות וסופר-פופולריות. סמסונג שמתחילה לייצר תאבון וציפייה לקהל חובבי הגאדג'טים חושפת בהדרגתיות מוצרים לקראת תערוכת ה-CES.

הפעם מדובר בשני דגמים, ה-DA-E750 וה-DA-E670, מתוך סדרת תחנות עגינה חדשות. הדגם הראשון ויותר יוקרתי מתאפיין במגבר בעוצמת 100W ובטכנולגיית ה"שפורפרת" (פירוש בהמשך), מערכת רמקולים 2.1 הכוללת סאב-וופר ותמיכה אלחוטית בתקן AirPlay של אפל ותקן AllShare של סמסונג ובנוסף שן-כחולה לכל שאר המכשירים. אם אין ברשותכם מכשיר התומך באפשרות האלחוטית או שברצונכם לחבר את תחנת העגינה באופן חוטי, אל דאגה, יש חיבור RCA ו-USB. הדוק גם יכול לזהות WMA, MP3 ו-WAV מתוך דיסק-און-קי ולנגן אותם.

הדגם השני והיותר "עממי" מתאפיין במגבר 40W ("טרנזיסטורי") וכמו תחנת העגינה הקודמת, כולל מערכת רמקולים 2.1, תמיכה אלחוטית בתקן AirPlay של אפל ותקן AllShare של סמסונג ובנוסף שן-כחולה לכל שאר המכשירים. כמו כן, ניתן לחבר באופן חוטי AUX ו-USB.

כרגע אין שום אזכור למחיר או ליעדי השיווק אך המתינו מספר ימים לתחילת התערוכה ואנחנו נדאג לעדכן אותכם בכל הפרטים.

המגבר, כשמו כן הוא, מיועד להגביר את האות החלש לאות חזק יותר. המגברים נחלקים לשני סוגים עיקריים: מגבר שפורפרת (או מנורה) ומגבר טרנזיסטורי. מגבר השפורפת הומצא לפני הטרנזיסטור ולדעת רבים הצליל שמפיק הינו איכותי הרבה יותר ממגבר הטרנזיסטורי. בנוסף, מחירו של מגבר השפורפרת גבוה יותר, הוא דורש יותר חשמל ויכול להשרף.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות