באיחור “קל”: OpenAI משיקה אפליקציה רשמית ל-ChatGPT

לוגו OpenAI

חברת OpenAI, המפתחת את הצ’אטבוט הפופולרי ChatGPT, השיקה אפליקציה סלולרית רשמית וחינמית בעבור ChatGPT למכשירים מבוססי iOS המאפשרת גישה נוחה לצ’אטבוט.

בהמשך החברה צפויה להציג גרסה מקבילה גם למשתמשים במכשירי אנדרואיד, שכרגע יכולים להסתפק בגישה ל-ChatGPT דרך אפליקציית Bing.

אפליקציית ChatGPT לאייפון

אחרי המהפכה שחולל ChatGPT ברחבי העולם ופתיחת מירוץ הבינה המלאכותית בין החברות הרבות הפועלות בתחום, OpenAI בחרה סוף סוף לתת מענה יעודי למשתמשים הסלולריים וזאת לאחר שעשרות ואף מאות אפליקציות ChatGPT מזוייפות, זדוניות ומלאות פרסומות צצו ברשת כמו פטריות אחרי הגשם.

האפליקציה הסלולרית החדשה של ChatGPT ל-iOS תאפשר גישה נוחה ונטולת פרסומות לצ’אטבוט עם סנכרון להיסטוריית השאילתות הקודמות של המשתמש, כאשר היא מוסיפה אפשרות לקלט קולי באמצעות מודל זיהוי הקול Whisper של החברה, המיועד לשפה האנגלית בלבד.

יש לציין כי משתמשים שרצו לגשת ל-ChatGPT מהסלולר בצורה נוחה יכלו לעשות זאת באמצעות הכלים של מיקרוסופט, זאת לאחר שהחברה שילבה את הצ’אטבוט במנוע החיפוש בינג (Bing) של החברה ושלל האפלקציות לסלולר, בהן אלו של בינג, דפדפן האדג’ ואף מקלדת ה-SwiftKey.

ה-ChatGPT ל-iOS (מקור App Store)
ה-ChatGPT ל-iOS (מקור App Store)

אפליקציית ה-ChatGPT הרשמית זמינה להורדה מחנות ה-App Store למשתמשי iOS בארה”ב בלבד נכון לרגע זה, עם צפי זמינות למדינות נוספות בשבועות הקרובים. לפי החברה, בקרוב תגיע גם גרסת אנדרואיד מקבילה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים