גוגל מעדכנת את יכולות החיפוש באפליקציית Gmail

אפליקציית ג’ימייל (צילום: רונן מנדזיצקי)

גוגל הודיעה בסוף השבוע כי ביצעה עדכון לאפליקציית הג’ימייל (Gmail) בעקבתו צפויים המשתמשים להבחין בשיפור לתוצאות החיפוש של הודעות מייל בתיבה.

לדברי החברה, העדכון החדש יאפשר למשתמשים לאתר בדיוק את מה שהם מחפשים בפחות מאמץ, וכאשר יבוצע חיפוש למחרוזת כלשהי בג’ימייל, יתרמו מודלים ללמידת מכונה כדי לספק תוצאות מובילות למה שחיפשו.

אופי הצגת תוצאות החיפוש ישתנה כך שבראש הרשימה יופיעו “תוצאות מובילות” (Top results), אלו יהיו התואמות ביותר את החיפוש לפי המחרוזת שהוזנה על ידי המשתמשים, כאשר בנפרד יוצאו גם תוצאות נוספות על פי הסדר הכרונולוגי של קבלת המיילים.

חיפוש משופר בג'ימייל
תמונה: Google

את העדכון לג’ימייל יקבלו כל המשתמשים באפליקציה במובייל בהדרגה בשבועות הקרובים (בגוגל מציינים שזה יכול לקחת יותר מ-15 ימים), כאשר הוא יהיה זמין למשתמשי iOS ואנדרואיד גם עבור משתמשים רגילים וגם עבור משתמשים עסקיים כחלק מתכניות Google Worksapce.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים