הוכרזו: OnePlus Nord Buds 2r – אוזניות TWS חדשות בפחות מ-100 ש”ח

אוזניות OnePlus Nord Buds 2r (מקור OnePlus)

חברת OnePlus הכריזה על ה-OnePlus Nord Buds 2r, האוזניות האלחוטיות באמת (TWS) החדשות ממותג ה-Nord המוזל של החברה המגיעות עם מנגנון הפחתת רעשים בשיחות, זמן שימוש ארוך של עד 38 שעות (עם טעינה חוזרת באמצעות קייס הטעינה) ותג מחיר נמוך של פחות מ-100 ש”ח בהודו.

אוזניות ה-Nord Buds 2r הוכרזו לצד מכשיר ה-OnePlus Nord 3 5G החדש של החברה כדגם מוזל של דגם ה-Nord Buds 2 הקודמות וה-Nord Buds המקוריות, כאשר הן עדיין מגיעות ללא סינון רעשים (ANC) מובנה, אלא רק עם מנגנון הפחתת רעשים בזמן שיחה בלבד.

בדומה לדגמים הקודמים, דגם ה-Nord Buds 2r החדש מגיע עם דרייברי 12.4 מ”מ בעלי ציפוי טיטניום, השמים דגש על עוצמת הבאס יחד עם תמיכה בטכנולוגיית ה-Dolby Atmos ואפשרות התאמת השמע עם באמצעות Dirac Audio Tuner.

אוזניות OnePlus Nord Buds 2r (מקור OnePlus)
אוזניות OnePlus Nord Buds 2r (מקור OnePlus)

האוזניות מגיעות עם עמידות למים ואבק בתקן ה-IP55, כאשר הן מציעות עד 8 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 38 שעות שימוש יחד עם מארז הטעינה והנשיאה שלהן, ומגיעות עם תמיכה בטעינה מהירה המספקת 5 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אוזניות ה-Nord Buds 2r החדשות של OnePlus זמינות למכירה במחיר של 2,199 רופי (כ~99 ש”ח), כאשר ניתן להשיג אותן בצבע שחור (Deep Grey) או כחול (Triple Blue).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים