באיחור לא קטן: אפליקציית ChatGPT לאנדרואיד תושק השבוע

לוגו OpenAI

חברת OpenAI, המפתחת את הצ’אטבוט הפופולרי ChatGPT, הכריזה על ההשקה הצפויה של אפליקציה האנדרואיד היעודית של ChatGPT כבר במהלך השבוע הנוכחי. האפליקציה תאפשר גישה נוחה לצ’אטבוט, זאת כחודשיים לאחר השקת גרסת ה-iOS לאייפונים.

תחום הבינה המלאכותית הפך להיות לאחד התחומים הגדולים והחמים ביותר בתקופה האחרונה, כאשר OpenAI והצ’אטבוט ChatGPT אחראים במידה לא מועטה לפופולריות הגדולה של התחום ולמירוץ החימוש הנוכחי בתחום ה-AI.

בזמן שתמיד היה ניתן לגשת ל-ChatGPT דרך האתר הרשמי של החברה, צצו לא מעט אפליקציות צד ג’ שהבטיחו לתת גישה נוחה יותר לצ’אטבוט, כאשר בפועל רובן הגדול היה למעשה אפליקציות זדוניות או כאלה שהגיעו במטרה להציג פרסומות למשתמשים, דבר שאילץ את OpenAI להשיק באיחור “קל” אפליקציית iOS רשמית ל-ChatGPT, ועכשיו גם לאנדרואיד.

בעוד שאפליקציית ה-ChatGPT לאנדרואיד עדיין אינה זמינה באופן רשמי, OpenAI פרסמה כי היא צפויה לשחרר אותה באופן רשמי השבוע והזמינה משתמשים להירשם בחנות ה-Play Store של גוגל על מנת להוריד אותה באופן אוטומטי עם השחרור הרשמי שלה.

האפליקציה הסלולרית החדשה של ChatGPT לאנדרואיד תאפשר גישה נוחה ונטולת פרסומות לצ’אטבוט עם סנכרון להיסטוריית השאילתות הקודמות של המשתמשים, זאת בדומה לגרסה המקוונת והגרסה המקבילה הזמינה למשתמשי iOS.

אפליקציית ה-ChatGPT לאנדרואיד (מקור Play Store)
אפליקציית ה-ChatGPT לאנדרואיד (מקור Play Store)

יש לציין כי למרות שרק עכשיו משתמשי אנדרואיד מקבלים גישה “ישירה” ל-ChatGPT, למעשה ניתן היה להשתמש בו באופן עקיף בזכות שיתוף הפעולה בין מיקרוסופט ו-OpenAI ושילוב הצ’אטבוט במנוע החיפוש בינג (Bing) של החברה ושלל האפלקציות לסלולר, בהן אלו של בינג, דפדפן האדג’ ואף מקלדת ה-SwiftKey.

משתמשים יכולים להירשם מראש להורדת אפליקציית ChatGPT לאנדרואיד דרך חנות ה-Play Store של גוגל, צעד שיתקין באופן אוטומטי את האפליקציה על המכשיר עם ההשקה הרשמית שלה בהמשך השבוע.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים