פיצ’ר תרגום המיילים של Gmail מגיע לאפליקציה הסלולרית

עיצוב ה-Gmail החדש (מקור גוגל) תמונה: גוגל

גוגל (Google) משדרגת את אפליקציית ג’ימייל (Gmail) בעבור המכשירים הסלולריים ומוסיפה אפשרות מובנית לתרגום המיילים שהמשתמש מקבל, זאת בדומה לגרסה המקוונת של ג’ימייל בה אפשרות זו קיימת כבר מספר שנים.

אחד מהשירותים הפופולריים ביותר של גוגל לצד מנוע החיפוש שלה הוא Gmail, שירות המייל בו משתמשים כיום יותר מ-1.8 מיליארד בני אדם, שהחל את דרכו כבדיחת 1 באפריל לפני כ~19 שנים עם שטח אחסון “נצחי” שגדל באופן קבוע עד שהגיע לנפח ה-15GB, המוכר לרוב משתמשי גוגל כנפח האחסון החינמי של שירותי החברה השונים.

בין הפיצ’רים השונים שגוגל הוסיפה ל-Gmail במהלך השנים ניתן למנות את אפשרות התרגום המובנית, המאפשרת למשתמשים לתרגם מיילים בין שפות שונות, פיצ’ר שימושי במיוחד במידה ומקבלים מייל בשפה שהמשתמש אינו בקיא בה. עם זאת, עד היום הפיצ’ר היה זמין רק בעבור משתמשי Gmail בדפדפן.

אפשרות התרגום החדשה תהיה זמינה בעבור משתמשי Gmail במכשירי אנדרואיד ו-iOS, כאשר במידה והמשתמש יקבל מייל בשפה השונה משפת ברירת המחדל שלו ב-Gmail יופיע פס “תרגום” בחלקו העליון של המייל שיאפשר לתרגם אותו לשפת המשתמש.

משתמשים אף יוכלו להגדיר אילו שפות אין לתרגם כלל או לבטל את הפיצ’ר דרך הגדרות האפליקציה.

תרגום מובנה באפליקציית ה-Gmail (מקור גוגל)
תרגום מובנה באפליקציית ה-Gmail (מקור גוגל)

אפשרות התרגום של Gmail בעבור משתמשי אנדרואיד זמינה החל מיום שלישי האחרון, 8.8, ותגיע למשתמשי iOS מאוחר יותר החודש, החל מה-21.8, כאשר בשני המקרים מדובר על השקה מדורגת של הפיצ’ר שתוכל לקחת עד 15 ימים.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים