לוג’יטק מציגה את Casa Pop-Up Desk – סט מקלדת ועכבר עם מעמד יעודי לנייד

סט CASA Pop-Up Desk (מקור לוג’יטק)

חברת לוג’יטק (Logitech), הכריזה על ה-Casa Pop-Up Desk, קיט יעודי בעבור משתמשים בעלי מחשב נייד הכולל את מקלדת ה-Casa Keys בעלת המבנה הקומפקטי, משטח עכבר אלחוטי Casa Touch ואת מארז ה-Casa Book, המיועד לאחסון המקלדת ומשטח העכבר כאשר הם לא בשימוש, אך משמש גם כמעמד למחשב הנייד לעבודה נוחה יותר.

משתמשים רבים העובדים בעיקר עם המחשב הנייד שלהם מעדיפים להשתמש במקלדת ועכבר יעודיים ומעמד למחשב הנייד לנוחות משופרת, מה שהוביל את לוג’יטק ליצור פתרון “הכל ב-1” בדמות סט ה-Casa Pop-Up Desk, שמגיע כעמדת עבודה שלמה למשתמשים במחשב הנייד עם מקלדת ומשטח עכבר אלחוטיים המגיעים כפתרון אחסון יעודי.

מארז ה-Casa Book מגיע בעיצוב דמוי ספר או יומן עם פס גומי לסגירת מכסה המארז, המשמש מצד אחד כמעמד ארגונומי למחשב הנייד, שמציע לפי החברה שיפור של 40% בנוחות השימוש של המשתמש בנייד עם זווית נוחה יותר לצוואר, ומצד שני כפתרון אחסון עם מקום יעודי למקלדת ה-Casa Keys האלחוטית ומשטח המגע האלחוטי Casa Touch, בנוסף לתא המיועד לאחסון כבלים ואביזרים נוספים.

סט CASA Pop-Up Desk (מקור לוג'יטק)
סט CASA Pop-Up Desk (מקור לוג’יטק)

מבחינת זמן הסוללה שלהם, מקלדת ה-Casa Keys תציע עד 5 חודשי שימוש בטעינה מלאה, עם תמיכה בטעינה מהירה המספקת זמן שימוש של יום שלם בטעינה של דקה בלבד, בעוד שמשטח ה-Casa Touch יציע זמן סוללה של עד 3 שבועות בטעינה בודדת וטעינה מהירה המספקת זמן שימוש של יום שלם תוך 3 דקות.

סט ה-CASA Pop-Up Desk החדש של לוג’יטק זמין למכירה במחיר של 180 פאונד (כ~853 ש”ח), כאשר ניתן להשיג אותו בצבע שחור (Classic Chic), ורוד (Bohemian Blush) ולבן (Nordic Calm).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים