שואב ה-Dyson V15s Detect Submarine השוטף של דייסון מגיע לארץ

שואב ה-Dyson V15s Detect Submarine (מקור דייסון) שואב ה-Dyson V15s Detect Submarine (מקור דייסון)

דייסון (Dyson) משיקה בארץ את ה-Dyson V15s Detect Submarine, השואב האבק האלחוטי השוטף הראשון של החברה, המגיע כגרסה משודרגת לדגם ה-V15 Detect הקיים שלה, בתוספת ראש ניקוי ה-Submarine חדש לניקוי רטוב של הרצפה. השואב-שוטף החדש מגיע עם תג מחיר לא נמוך של 4,699 ש”ח.

שואב ה-V15s Detect Submarine הוצג מוקדם יותר השנה מגיע כגרסה משודרגת של שואב ה-V15 Detect אותו סקרנו בעבר, כאשר החידוש הגדול ביותר בדגם החדש והסיבה לשם Submarine היא אפשרות השטיפה הרטובה אותה מציע הדגם באמצעות ראש הניקוי הרטוב החדש שלו, הכולל 8 סילוני מים המספקים כמות מים מדודה לניקוי רטוב של הרצפה באמצעות רולר המיקרופייבר המובנה.

השואב מגיע עם חיישן ה-Piezo האקוסטי של דייסון המאפשר לראות על מסך ה-LCD המובנה את כמות הלכלוך בזמן אמת ומשנה בהתאם את פעילות מנוע ה-Hyperdymium של החברה, הפועל במהירות של עד 125,000 סל”ד המספק עוצמת שאיבה של 240AW, כאשר הוא כולל בנוסף מערכת סינון מובנת התופסת עד 99.97% מהחלקיקים והאלרגניםעד לגודל של 0.3 מיקרון.

שואב ה-Dyson V15s Detect Submarine (מקור דייסון)
שואב ה-Dyson V15s Detect Submarine (מקור דייסון)

השואב-שוטף מגיע עם מגוון ראשי ניקוי, בהם מברשתה-Fluffy Optic בעלת הלייזר הירוק המובנה, המאפשרת זיהוי נוח יותר של לכלוך על הרצפה וראש ה-Submarine המיועד לניקוי רטוב ותואם רק לדגם הנוכחי.

הוא כולל מיכל מים מובנה בנפח של 300 מ”ל, האמור להספיק לניקוי שטח של כ~110 מ”ר, כאשר לצידו ניתן למצוא מיכל מים מלוכלכים בנפח 360 מ”ל לאיסוף הפסולת מהרצפה.

בגוף השואב עצמו ניתן למצוא מיכל פסולת מובנה בנפח 770 מ”ל לאיסוף פסולת באמצעות ראשי הניקוי הנוספים של השואב, כאשר על פי החברה זמן השימוש בשואב עומד על עד 60 דקות במצב ECO חסכוני.

ראש ה-Submarine לניקוי רטוב (מקור דייסון)
ראש ה-Submarine לניקוי רטוב (מקור דייסון)

שואב ה-V15 Detect Submarine החדש של דייסון זמין למכירה בארץ במחיר מומלץ של 4,699 ש”ח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים