לוג’יטק מציגה את Playseat Challenge X – כיסא גיימינג מתקפל

כיסא ה-Playseat Challenge X - Logitech G Edition (מקור לוג'יטק) כיסא ה-Playseat Challenge X – Logitech G Edition (מקור לוג’יטק)

חברת לוג’יטק (Logitech), יצרנית הציוד ההיקפי המוכרת, הכריזה על ה-Playseat Challenge X – Logitech G Edition, כיסא סימולטור נהיגה יעודי חדש המסוגל להתקפל, שנוצר כשיתוף פעולה בין מותג הגימינג Logitech G  ויצרנית כיסאות הסימולטורים Playseat.

למרות שבמבט ראשון אפשר לחשוב כי מדובר על בדיחת 1 באפריל מוקדמת, מושב ה-Playseat Challenge X המתקפל החדש של לוגי’טק נועד להיות פתרון פרקטי בעבור חובבי סימולטורי נהיגה אשר מצד אחד מחפשים חווית גיימינג משופרת הדומה יותר לישיבה ברכב מאשר ישיבה מאחורי שולחן מחשב, ומן הצד השני אין להם מקום למושב סימולטור קבוע ו”רציני” יותר כמו ה-Playseat Trophy.

הכירו את ה-Playseat Challenge X

כיסא ה-Challenge X החדש מגיע במשקל נמוך של 11.6 ק”ג ומשלב את מערכת ה-X-Adapt, המאפשרת להתאים את זווית הישיבה בצורה קלה בהתאם להעדפות המשתמש, עם אפשרות להתאמת זווית ההגה, ידית ההילוכים ומרחק הפדלים להתאמה מירבית לכל משתמש.

המגבלה הגדולה ביותר של המבנה המתקפל היא הגבלה רשמית של משקל המשתמש לעד 63 ק”ג, בניגוד לעד 163 ק”ג ב-Trophy.

כיסא ה-Playseat Challenge X - Logitech G Edition במצב מקופל (מקור לוג'יטק)
כיסא ה-Playseat Challenge X – Logitech G Edition במצב מקופל (מקור לוג’יטק)

לפי החברה, מדובר על מוצר משלים לקבלת חווית סימולטור נהיגה יחד עם סט הגה המרוצים, דוושות ה-Logitech G923 Trueforce ומעביר ההילוכים Driving Force Shifter אותם היא מציעה כיום לחובבי סימולטורי נהיגה.

מחיר ה-Playseat Challenge X – Logitech G Edition

כיסא ה-PlaySeat Challenge X – Logitech G Edition המתקפל יהיה זמין למכירה במחיר של 299 דולר (כ~1147 ש”ח), כאשר טרם ידוע האם הוא יהיה זמין למכירה בארץ.

סרטון מבנה הכיסא:


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים