הוכרז: Samsung Portable SSD T9 – כונן ה-SSD החיצוני המהיר של סמסונג

כונן SSD חיצוני Portable SSD T9 (מקור סמסונג) כונן SSD חיצוני Portable SSD T9 (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) הכריזה על ה-Portable SSD T9, כונן ה-SSD החיצוני החדש של החברה, המגיע בנפח של עד 4TB ומציע מהירות העברת מידע כפולה מהדור הקודם של עד 2000MB/s, המיועדת כמענה לצלמים ומשתמשים נוספים עם העליה בפופולריות צילום הוידאו ב-4K.

כונן ה-T9 החדש של סמסונג מחליף את משפחת ה-T7 הקודמת של החברה, שכללה את דגמי ה-T7, T7 Touch ו-T7 Shield, ובמקרה שתהיתם – החברה דילגה על השם T8.

הכונן יהיה זמין בצבע שחור בלבד עם גימור דמוי סיבי פחמן למראה יוקרתי יותר, דבר שלא פוגע בעמידות הגבוהה שלו. הוא עמיד לנפילות מגובה של עד 3 מטרים ובטמפרטורות קיצון בתקן ה-IEC 62368-1.

הכונן החדש מגיע בגודל של 88x60x14 מ”מ ובמשקל של 122 גרם, כמעט פי 2 בהשוואה לדגם ה-T7, כאשר יהיה ניתן למצוא את הכונן בנפחים של 1TB, 2TB או 4TB.

כונן SSD חיצוני Portable SSD T9 (מקור סמסונג)
כונן SSD חיצוני Portable SSD T9 (מקור סמסונג)

הוא מציע מהירות קריאה וכתיבה כפולה מזו של הדור הקודם, שתגיע עד 2000MB/s דרך חיבור USB-C מובנה בתקן USB 3.2 Gen 2×2, מהירות השקולה להעברת סרטון וידאו Full HD בנפח 4GB בכ-2 שניות בלבד.

כונן ה-Portable SSD T9 החדש של סמסונג זמין למכירה במחיר של 140, 240 ו-440 דולר לדגמי ה-1TB, 2TB ו-4TB, בהתאמה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים