סמסונג מציגה את Auto Blocker – כלי אבטחה חדש ל-One UI 6.0

סמסונג Auto Blocker (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) הכריזה על כלי אבטחה חדש למכשירי האנדרואיד של החברה תחת השם Auto Blocker (“חסימה אוטומטית”), פיצ’ר שנועד להגן על המשתמשים מפני גורמים זדוניים המצליחים להערים לא פעם על המשתמשים כדי שיתקינו אפליקציות לא מורשות (לרוב אפליקציות שגורמות לעודף פרסומות) או לבצע פעולות נוספות שיפגעו באבטחת המכשיר.

ה-Auto Blocker מגיע בתור אחד מהפיצ’רים של מערכת ה-One UI 6.0 מבוססת האנדרואיד 14 של סמסונג ששוחררה רשמית השבוע. הכלי החדש נועד לשפר את האבטחה של המכשיר הסלולרי, כאשר השם די מסביר את הפעולה “חסימה אוטומטית”.

עם הפעלת הפיצ’ר בהגדרות, המערכת תעקוב אחרי ישומים המותקנים במכשיר על מנת לוודא כי הם לא מבצעים שום פעולה זדונית, יחסום ביצוע הוראות שישלחו דרך חיבור ה-USB וימנע התקנת אפליקציות מחנויות לא מורשות (sideloading), כל זאת במטרה למנוע מגורמים זדוניים לתקוף את המכשיר הסלולרי של המשתמש.

בנוסף, ויחד עם החסימה האוטומטית, סמסונג עדכנה גם את ה-Message Guard, כלי אבטחה להודעות שהוצג בתחילת השנה. מעכשיו, בנוסף לתמיכה באפליקציית ההודעות של סמסונג וגוגל, הכלי יתמוך בהגנה על הודעות במסנג’ר, טלגרם, וואטסאפ ו-KakaoTalk.

סמסונג Auto Blocker (מקור סמסונג)
סמסונג Auto Blocker (מקור סמסונג)

פיצ’ר ה-Auto Blocker החדש של סמסונג זמין כחלק מעדכון ה-One UI 6.0 למכשירים התומכים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים