הוכרזו: Soundcore AeroFit – אוזניות ספורט אלחוטיות מבית Anker

אוזניות ה-AeroFit (מקור Soundcore) אוזניות ה-AeroFit (מקור Soundcore)

אנקר (Anker) הכריזה על ה-AeroFit Pro ו-AeroFit, צמד אוזניות ספורט חדשות ממותג ה-Soundcore של החברה.

האוזניות מגיעות עם מבנה פתוח שנועד לשימוש נוח ויציב בזמן פעילויות ספורט לצד האפשרות להאזין לסביבה בזמן פעילות ספורטיבית, כאשר הן מציעות עד 46 ו-42 שעות שימוש, בהתאמה.

Soundcore AeroFit מבית Anker

אוזניות ה-AeroFit החדשות נועדו במיוחד למשתמשים ספורטיביים בזכות עיצוב ה”וו” (ear hook) שלהן, שנועד לשמור עליהן צמודות לאוזני המשתמש ולמנוע אפשרות של נפילה בזמן פעילות ספורט, כאשר בנוסף, ובניגוד לדגמים קודמים של החברה דוגמת ה-Sport X10, הן מגיעות בעיצוב פתוח שיושב מחוץ לאוזנו של המשתמש.

למרות העיצוב הדומה של שני הדגמים, דגם ה-AeroFit Pro נועד לספק איכות שמע גבוה עם תמיכה בקודק ה-LDAC, טכנולוגיית שמע היקפי (Saptial Audio) ושימוש בדרייברי 16.2 מ”מ גדולים יותר מדרייברי ה-14 מ”מ הזמינים בדגם הסטנדרטי.

באופן מעט מפתיע, דגם ה-Pro מציע עמידות נמוכה יותר במים בתקן IPX5, לעומת IPX7 בדגם הרגיל, כאשר שניהם מגיעים עם טכנולוגיית ה-SweatGuard של החברה להגנה מזיעה.

אוזניות ה-AeroFit Pro ו-AeroFit (מקור Soundcore)
אוזניות ה-AeroFit Pro ו-AeroFit (מקור Soundcore)

מבחינת זמן הסוללה שלהן, אוזניות ה-AeroFit הרגילות יציעו עד 11 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 42 שעות עם מארז הנשיאה שלהן. דגם ה-AeroFit Pro משפר את זמן הסוללה ל-14 ו-46 שעות בהתאמה.

שני הדגמים יגיעו עם תמיכה בטעינה מהירה, המספקת 4 ו-5 וחצי שעות לדגמי ה-AeroFit ו-AeroFit Pro, בהתאמה, ב-10 דקות של טעינה.

מחירים

אוזניות ה-AeroFit ו-AeroFit Pro החדשות של Soundcore זמינות במחיר של 130 ו-170 (כ~510 ו~667 ש”ח) בהתאמה. את האוזניות יהיה ניתן להשיג במגוון צבעים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים