סמסונג משיקה עט S Pen יעודי ליוצרים במחיר של 100 דולר

עט ה-S Pen Creator Edition (מקור סמסונג) עט ה-S Pen Creator Edition (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) השיקה את ה-S Pen Creator Edition, גרסה חדשה ויעודית לעט המגע S Pen המוכר של החברה מסדרת מכשירי הגלקסי אולטרה וגלקסי Z פולד ומסדרת טאבלט ה-Tab S, המיועד ליוצרים המעוניינים לצייר עם העט ומגיע עם תמיכה משופרת בהטיית העט בזמן ציור.

אחד מהפיצ’רים המוכרים ביותר של סמסונג במכשירי הסלולר והטאבלטים שלה הוא עט ה-S Pen, המוכר בעיקר מסדרת מכשירי הגלקסי נוט, שהוחלפו בגרסאות האולטרה של הגלקסי. אחרי שאפל הציגה בחודש הקודם את גרסת ה-USB-C של עט ה-Apple Pencil, סמסונג מרעננת את סדרת עטי ה-S Pen של החברה עם הצגת גרסת היוצרים החדשה.

העט תומך בזיהוי של עד 4096 דרגות לחץ שונות, אך מגיע במבנה עבה יותר מבעבר לנוחות משופרת, עם קוטר הגדול יותר ב-0.9 מ”מ מעט ה-S Pen הרגיל שמגיע עם טאבלט ה-Tab S9, כאשר החברה הוסיפה לו תמיכה בהטיה של 60° בעבור שימוש נוח יותר לציור.

עט ה-S Pen Creator Edition (מקור סמסונג)
עט ה-S Pen Creator Edition (מקור סמסונג)

עט ה-S Pen החדש נתמך במכשירי הגלקסי מרמת הנוט 10 ומעלה התומכים בעטי S Pen, אך לא במכשירי ה-Galaxy Z Fold המתקפלים של החברה לאור השימוש בקצה עט חדש.

בנוסף, העט לא מגיע עם תמיכה בפיצ’ר פקודות האוויר של סמסונג ומציע עמידות בהשפרצות מים בתקן IPX4 בלבד, בניגוד לעט ה-S Pen הסטנדרטי המגיע עם עמידות למים ואבק בתקן IP68.

עט ה-S Pen Creator Edition (מקור סמסונג)
עט ה-S Pen Creator Edition (מקור סמסונג)

עט ה-Galaxy S Pen Creator Edition החדש של סמסונג זמינה למכירה במחיר של 100 דולר, זאת בהשוואה לעט ה-S Pen הסטנדרטי שמגיע עם סדרת ה-Tab S9 ועולה 60 דולר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים