סדרת ה-Galaxy S24 עשויה להיחשף ב-17 בינואר, 2024

חנות סמסונג בניו-יורק צילום: רונן מנדזיצקי

סמסונג עשויה להקדים מעט את ההכרזה על סדרת הדגל שלה בשנת 2024, ואם בשנה שעברה חשפה החברה את מכשירי הגלקסי S23 ב-1 בפברואר, ההדלפה האחרונה בנושא מעידה על כך שאירוע ה-Galaxy Unpacked הבא שלה יתקיים בסן חוזה, קליפורניה, ב-17.1.2023.

הדברים פורסמו תחילה באתר קוריאני, שציין את התאריך לצד הצגתה של סדרת ה-Galaxy S24 כמכשירים שישימו דגש גדול יותר על תחום ה-AI, התייחסות שכבר ראינו בעבר, כולל גם מקורות לא מאומתים שציינו כי סמסונג עומדת להציג צ’אטבוט דמוי ChatGPT משלה (אם כי לאור הצגתה של OpenAI את ה-GPTs, ההערכה שלנו היא כי ייתכן שסמסונג תישען על הטכנולוגיה הזו כדי להציג כלים משלה במכשיריה).

את מועד האירוע אותו הזכיר האתר הקוריאני ביקש לאשר גם המדליף המוכר Max Jambor דרך חשבונו בטוויטר.

Samsung Galaxy S23 Ultra (צילום: אופק ביטון, גאדג'טי)
Samsung Galaxy S23 Ultra (צילום: אופק ביטון, גאדג’טי)

סנאפדרגון או אקסינוס?

לצד מועד האירוע השאלה הגדולה שעולה לגבי סדרת הדגל הבאה של סמסונג נוגעת למערכת על שבב שתשולב בה. נזכיר כי מוקדם יותר השנה הציגה החברה את סדרת הגלקסי S23, כולה קיבלה הפעם את שבבי ה-Snapdragon 8 Gen 2 בגרסת גלקסי מותאמת.

בשנה הבאה סמסונג צפויה לחזור ולהשתמש בשתי פלטפורמות עיבוד שונות, האחת היא ה-Snapdragon 8 Gen 3 של קוואלקום והשנייה היא ה-Exynos 2400 בפיתוח העצמי שלה, זו טרם נחשפה באופן רשמי.

על פי הדיווח האחרון בנושא, סמסונג תשתמש ב-Snapdragon 8 Gen 3 (ייתכן שגם זו תגיע בגרסה ייעודית כפי שהיה בעבר) עבור דגם ה-Galaxy S24 Ultra, כאשר עבור דגמי ה-Galaxy S24 וה-Galaxy S24 Plus אנו עשויים לראות חלוקה לפי איזורים, כשברוב המדינות תשתמש החברה ב-Exynos 2400 ובשאר בשבב מבית קוואלקום.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים