מכסחי השדים החדשים והישנים משתפים פעולה בסרט החמישי בסדרה

מכסחי השדים: האימפריה הקפואה (באדיבות Sony Pictures)

סרט ההמשך “מכסחי השדים: החיים שאחרי” הציג לפני שנתיים חבורה חדשה של מכסחים צעירים בהובלתם של פול ראד (“אנטמן והצרעה: קוונטומאניה”) ופין וולפהארד (“דברים מוזרים”), אשר מצאו את ציוד המכסחים המקורי באוקלהומה והצילו את העולם מפלישה חייזרית.

כעת הסרט זוכה להמשכון משלו, עם טריילר ל“מכסחי השדים: האימפריה הקפואה” (Ghostbusters: Frozen Emprire) שמחזיר את החבורה לעיר בה הכל התחיל – ניו יורק.

מכסחי השדים המקוריים פיטר (ביל מוריי), ווינסטון (ארני האדסון) וריי (דן אקרויד) אשר חוזרים גם הם לסרט החדש, בנו מעבדה סודית לחקר רוחות במטרה לקחת את הג׳וב לשלב הבא. כאשר הם מגלים שריד עתיק שמשחרר כוחות רשע לעולמנו, מכחסי השדים החדשים והישנים צריכים לשתף פעולה כדי להגן על העולם מעידן קרח שני.

הטריילר נפתח בקיץ חם במיוחד בניו-יורק, כאשר הטמפרטורות עולות והתושבים משחקים בברזי הכיבוי ונהנים מטבילה קרירה בים. אך הבילוי נפסק כאשר חלקיקי קרח מתחילים לצוץ מהקרקע והעיר מתחילה לקפוא בפתאומיות.

ריי מסביר שמדובר ברוח הגורמת לאנשים למות מפחד, תרתי משמע. עם האיום המסיבי הזה יתמודדו עם הרבה הומור שתי החבורות שמצליחות איכשהו למצוא את הצד הכיפי שבאפוקליפסה.

מכסחי השדים: האימפריה הקפואה (באדיבות Sony Pictures)
מכסחי השדים: האימפריה הקפואה (באדיבות Sony Pictures)

הסרט מגיע פעם נוספת מהצמד ג’ייסון רייטמן וגיל קינן, שהפעם מתחלפים בתפקידים. רייטמן, בנו של במאי הסרט המקורי איוון רייטמן, ביים את הסרט הקודם שכתב יחד עם קינן. הפעם זהו קינן שיישב על כסא הבמאי בפעם הראשונה, כאשר רייטמן אמון על התסריט בלבד.

אל צוות השחקנים חוזרים קארי קון, מקנה גרייס, לוגאן קים ואנני פוטס. אליהם מצטרפים כדמויות חדשות גם קומייל ננג’יאני (“עמק הסיליקון”) ופאטון אוסוולד (“רטטוי”).

הסרט מכסחי השדים: האימפריה הקפואה צפוי להגיע לבתי הקולנוע במרץ, 2024.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים