מי צריך מסך? הכירו את סיכת ה-Ai Pin של Humane

ה-Ai Pin (מקור Humane) ה-Ai Pin (מקור Humane)

חברת Humane חשפה אמש (ה’ 9.11) את את Ai Pin (“סיכת בינה מלאכותית”), עוזר בינה מלאכותית אישי חדש איתו ניתן לדבר, אשר נועד להוות תחליף ללא מסך למכשיר הסלולרי. ה-Ai Pin משלבת מצלמה מובנית לצילום וזיהוי מחוות ידיים ומקרן זעיר להקרנה על כף היד של המשתמש.

“מירוץ החימוש” וההתפחות המהירה של תחום הבינה המלאכותית הביא להקמה של מגוון חברות חדשות, בהן Humane, שהוקמה על-ידי צמד מעצבי אפל לשעבר, עימראן צ’אודרי (Imran Chaudhri) ובת’אני בונג’ורנו (Bethany Bongiorno), חברה בה השקיעו חברות שונות בתעשיה כמו מיקרוסופט ו-OpenAI.

המטרה העיקרית של הסיכה החדשה היא לאפשר למשתמש להישאר “מחובר” מבלי שהוא יצטרך להחזיק מכשירים ביד. ניתן לקבל מידע ישירות מהסיכה המיועדת למיקום על גבי הבגדים.

הסיכה שוקלת כ~34 גרם, והיא נועדה להתמגנט ל”מגבר סוללה” בצידו האחורי של הבגד, המספק זמן שימוש נוסף וכ~20 גרם למשקל הכללי.

בתוך הסיכה ניתן למצוא פלטפורמת Snapdragon מדגם לא ידוע, המאפשרת להפעיל את מערכת ה-Cosmos היעודית והחכמה של החברה על מנת לאפשר למשתמש לנהל שיחות עם הסיכה ולבצע פעולות שונות, הכוללות גישה לצ’אטבוט המוכר ChatGPT ואפשרות לקבל “תעדכן אותי” (catch me up), שיקריא למשתמש את תקציר כל המיילים אותם הוא קיבל.

מלבד ההפעלה הקולית, הסיכה כוללת מספר חיישנים שונים ומצלמה מובנית, התומכת בצילום אך גם בזיהוי מחוות ידיים על מנת לבצע פעולות שונות בסיכה. פיצ’ר מעניין נוסף הוא המקרן הזעיר המובנה, המאפשר להקרין על היד של המשתמש פריטי מידע שונים.

סיכת ה-Ai Pin החדש תהיה זמינה למכירה החל מה-16 בנובמבר במחיר של 699 דולר (כ~2702 ש”ח), כאשר לצד מחיר הסיכה המשתמש יצטרך לשלם גם מנוי שימוש חודשי בעלות של 24 דולר (כ~93 ש”ח), מנוי הכולל את עלות חיבור הסיכה לרשת הסלולרית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים