אקוומן חותם את היקום הקולנועי הנוכחי של די.סי בטריילר חדש

אקוומן 2: הממלכה האבודה (תמונה: DC / Warner Bros Pictures)

אולפני האחים וורנר ודי.סי חושפים טריילר סופי ל“אקוומן 2: הממלכה האבודה” (Aquaman and the Lost Kingdom), סרט ההמשך ללהיט מ-2018. ג’ייסון מומואה חוזר לגלם את ארתור קארי, שהפעם מחזיק בשני תארים חדשים – מלך ואבא.

בטריילר החדש מדבר ארתור עם בנו הטרי, ומסביר לו שהם מיוחדים ביכולתם לתקשר עם דגים, מה שמעניק להם קשר עמוק עם היבשה והים. האידיליה המשפחתית נקטעת במהירות, עם שובו של המנטה השחורה (יאיא עבדול מאטין השני), שנשבע להרוג את אקוומן, גם אם יצטרך לעשות עסקה עם השטן כדי להצליח בכך.

כעת משהוא אוחז בכוחו של הטריידנט השחור אשר משחרר כוח עתיק ורשע, מנטה חזק מאי פעם. כדי להביס אותו, אקוומן חייב לפנות לאחיו הכלוא אורם, מלך אטלנטיס לשעבר, והשניים יכרתו ברית בלתי צפויה. יחד, עליהם לשים בצד את המחלוקות ביניהם כדי להגן על הממלכה ולהציל את השושלת שלהם, ואת העולם כולו, מהרס בלתי הפיך.

מי שנעדרת מהטריילר היא אמבר הרד, שמגלמת את מירה, אשתו של ארתור. הרד הופיעה רק בחטף בטריילר הקודם, וכעת נחתכה לחלוטין מהטריילר הסופי, מה שמעלה את הסברה כי תפקידה קוצץ בעקבות פרשיותה עם השחקן ג’וני דפ. השניים נקלעו למאבק משפטי מפרך שכבש את הכותרות, ואף הוביל לסדרה הדוקומנטרית “דפ נגד הרד” (Depp V Heard) בנטפליקס.

אקוומן 2: הממלכה האבודה (תמונה: DC / Warner Bros Pictures)
אקוומן 2: הממלכה האבודה (תמונה: DC / Warner Bros Pictures)

במאי הסרט הראשון, ג׳יימס וואן, יחזור לביים גם את “הממלכה האבודה”. אל מומואה יצטרפו ניקול קידמן (“שקרים קטנים גדולים”), דולף לונדגרן (“קריד 2”), אינדיה מור (“נימונה”), רנדל פארק (“וונדהיז’ן”), ו-וינסנט רייגן (“ואן פיס”).

“אקוומן והממלכה האבודה” יהיה הסרט האחרון בהחלט ביקום הקולנועי של די.סי במתכונתו הנוכחית. מכאן והלאה אנו הולכים לראות את השתלטותו של במאי “יחידת המתאבדים” ג’יימס גאן, שיאתחל את יקום הסדרה.

הסרט הראשון ביקום החדש, “סופרמן: מורשת” (Superman: Legacy) צפוי לצאת ב-2025. צוות השחקנים לסרט הולך ומתגבש, ולאחר שנמצאו סופרמן ולויס ליין, השבוע נודע כי את תפקיד לקס לות’ר יגלם ניקולס הולט (“קתרינה”, “אקס מן: הפניקס האפלה”).

“אקוומן: הממלכה האבודה” צפוי לנחות בבתי הקולנוע בדצמבר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים