בארד של גוגל ישלוף מידע מסרטוני יוטיוב ויענה לכם על שאלות

הרחבות ל-Bard (מקור גוגל) הרחבות ל-Bard (מקור גוגל)

גוגל (Google) ממשיכה לשדרג את בארד (Bard), צ’אטבוט הבינה המלאכותית של החברה, עם הוספת פיצ’ר חדש שיאפשר לו להבין סרטוני יוטיוב (YouTube) ולתקצר או לענות על שאלות המשתמש לגבי התוכן המופיע בהם.

אפשר לומר כי מדובר על אחד מהפיצ’רים היותר מעניינים שגוגל הייתה יכולה להוסיף לבארד לאחר שהציגה את אפשרות החיבור של הצ’אטבוט לשירותי גוגל השונים בחודש ספטמבר, בהם Gmail, Docs, Drive, Maps, YouTube ועוד.

הפיצ’ר החדש מעניק לבארד יכולת לנתח ולהבין את סרטוני הוידאו השונים ביוטיוב ולענות על שאלות לגביהם, כדי שלא תצטרכו לראות סרטון ארוך במיוחד אם כל מה שמעניין אתכם הוא פרט קטן בו. בדוגמה שהביאה גוגל, בארד נשאל כמה ביצים צריך למתכון עוגת שמן זית בוידאו הראשון להכנת העוגה.

היכולת של בארד להבין סרטוני וידאו תאפשר לו לסכם אותם, למצוא סרטונים שרלוונטיים לשאילתות של המשתמש או אפילו לתרגם אותם. מאחר שמדובר על צ’אטבוט, פשוט שאלנו את בארד מה הפיצ’ר החדש מאפשר לו לעשות, ולהלן התשובה שלו:

ההסבר של בארד על הפיצ'ר החדש שלו (מקור בארד)
ההסבר של בארד על הפיצ’ר החדש שלו (מקור בארד)

סביר להניח שהחיבור בין בארד ליוטיוב יהיה בין החוזקות הגדולות שלו על פני פתרונות בינה מלאכותיים אחרים דוגמת ChatGPT, וזאת לאור הפופולריות העצומה של יוטיוב ברחבי העולם, דבר שהופך את היכולת של בארד להבין את סרטוני הוידאו לשימושי במיוחד למשתמשים רבים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים