דפדפן ה-Samsung Internet של סמסונג מגיע למחשב

דפדפן Samsung Internet

סמסונג (Samsung) השיקה בצורה שקטה את ה-Samsung Internet, דפדפן האינטרנט היעודי של החברה שהיה זמין עד כה בעבור מכשירי האנדרואיד, גם עבור המחשב האישי.

הדפדפן מבוסס על כרומיום, בדומה לדפדפן הכרום של גוגל, ונועד לחבר בין הגלישה של המשתמש באינטרנט במכשיר הגלקסי לזו המבוצעת באמצעות המחשב האישי שלו.

הדפדפן של סמסונג מגיע למחשב

אם יצא לכם להיות הבעלים של מכשיר סמסונג בשנים האחרונות, סביר להניח שהזדמן לכם לראות את ה-Samsung Internet (להלן “דפדפן סמסונג”) מותקן בתור ברירת מחדל במכשיר שלכם.

בזמן שדפדפן הכרום של גוגל ממשיך לשלוט בשוק דפדפני האינטרנט, הדפדפן של סמסונג הצליח לצבור לא מעט חיבה בקרב המשתמשים לפני שהחברה החליטה להשיק אותו גם עבור המחשב.

השימוש בדפדפן סמסונג מזכיר מאוד את השימוש בכרום, עם אפשרות להתקנת תוספים מהחנות של גוגל, כאשר העיצוב בדפדפן מתבסס על ממשק ה-One UI 6 העדכני של החברה עם אפשרות מעבר בין מצב כהה ובהיר.

עם זאת, קיימים מספר שינויים לעומת הכרומיום הרגיל, בהם חוסם פרסומות מובנה ואפשרות סנכרון לחשבון הסמסונג של המשתמש במקום חשבון גוגל, אם כי באופן מוזר אפשרות זו דורשת התקנה של תוכנה נוספת.

דפדפן Samsung Internet
דפדפן Samsung Internet

יש לציין כי בשלב זה גרסת הדפדפן הזמינה היא ככל הנראה גרסת טרום השקה, שהגיעה “בטעות” לחנות האפליקציות של מיקרוסופט, זאת ניתן להסיק ממספר סיבות, החל מעמוד הפתיחה הראשוני המציג את הדפדפן בשפה הקוריאנית ועד לתיאור וצילומי המסך שלא קיים כמעט בעמוד ההורדה הרשמי בחנות של מיקרוסופט.

בנוסף, בגרסה הנוכחית שלו, הדפדפן של סמסונג מתבסס על דפדפן הכרומיום בגרסה 115.0.5790.0, גרסת Canary המיועדת למפתחים שפורסמה עוד בחודש מאי השנה, כאשר מספר הגרסה היציבה כיום עומד על 119.

ניתן להוריד את דפדפן ה-Samsung Internet מחנות האפליקציות של מיקרוסופט במחשב.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים