טלגרם תעזור לכם למצוא ערוצים דומים בגרסה 10.3 ועוד

טלגרם 10.3 טלגרם 10.3

טלגרם (Telegram) משיקה את גרסה 10.3 של אפליקציית ההודעות הפופולרית המקבלת אוסף פיצ’רים בהם האפשרות למצוא ערוצים דומים לערוצים אחריהם הם עוקבים, פרסום מחדש של סטוריז, יכולת התאמה משופרת למשתמשי פרימיום ועוד.

פיצ’ר הערוצים של טלגרם נחשב לאחד מהפיצ’רים הפופולריים ביותר בעבור משתמשים רבים, כאשר ניתן למצוא בטלגרם ערוצים רשמיים של גופים ממשלתיים כמו ביטוח לאומי, משרד הבריאות, פיקוד העורף, ערוצי חדשות ועוד.

עם עדכון 10.3 החדש, משתמשים יוכלו למצוא מעכשיו ערוצים חדשים לעקוב אחרים בצורה פשוטה עם הצגת “ערוצים ציבוריים דומים” כאשר הם מצטרפים לערוץ חדש או דרך פרופיל הערוץ אליו הם התחברו.

פיצ’ר הסטוריז שהתווסף לטלגרם בגרסה 10 מקבל צמד אפשרויות חדשות בגרסת 10.3 החדשה, כאשר משתמשים יוכלו לפרסם מחדש סטוריז שראו אצל החברים שלהם או ערוצים אחריהם הם עוקבים בצורה פשוטה ומהירה עם אפשרות להוסיף לפרסום החדש תוכן כמו טקסט, שמע או אפילו סרטון תגובה.

משתמשים יוכלו להוסיף הודעת וידאו לסרטוני הסטוריז אותם הם מעלים עם אפשרות לשינוי הגודל ומיקום הודעת הוידאו המגיעה בתור “עיגול” על גבי הסטורי.

פיצ’ר מעניין נוסף שמגיע “לכל המשתמשים” או ליתר דיוק מגיע להדגים מדוע שווה לרכוש מנוי טלגרם פרימיום הוא פיצ’ר תמלול ההודעות הקוליות שזמין למשתמשי הפרימיום מאז ההשקה ב-2022.

בניגוד למשתמשי פרימיום שיכולים לתמלל הודעות קוליות ללא הגבלה, משתמשים רגילים יקבלו אפשרות לתמלל 2 הודעות מדי שבוע לטקסט עם כפתור ה-→A שליד ההודעה הקולית. הפיצ’ר יהפוך להיות זמין לכלל המשתמשים באופן מדורג.

טלגרם 10.3 - תמלול הודעות קוליות
טלגרם 10.3 – תמלול הודעות קוליות “לכולם” (מקור טלגרם)

פיצ’רים למשתמשי הפרימיום

כמו בעדכונים קודמים, ניתן למצוא בטלגרם 10.3 החדש מספר פיצ’רים המיועדים למשתמשי הטלגרם פרימיום בתשלום, בהם אפשרות משודרגת של פיצ’ר התאמת צבע החשבון שהוצג בגרסה 10.2 הקודם, כאשר בנוסף לאפשרות לבחור צבע אחיד לפרופיל, משתמשים יוכלו לבחור שילוב של שני צבעים.

פיצ’ר פרימיום נוסף שמגיע הוא היכולת לקבוע את תמונת הרקע של שיחת הצ’אט לא בעבור המשתמש עצמו כפי שכלל משתמשי טלגרם יכולים לעשות כיום, אלא לקבוע את תמונת הרקע גם לצד השני איתו משוחח משתמש הפרימיום.

פיצ’רים למנהלי ערוצים

ערוצי טלגרם שקיבלו את האפשרות לפרסם סטוריז בערוץ באמצעות בוסט (Boost) יוכלו מהגרסה החדשה לראות סטטיסטיקות על צפיית הסטוריז בערוץ עם כמות הצפיות שיתופים ועוד.

בנוסף, מנהלים ערוצים יוכלו מעכשיו להוסיף רגשונים מותאמים אישית לתגובות בערוץ עם ממשק “ניהול רגשונים” חדש, אם כי האפשרות להוסיף רגשונים תלויה ברמת הבוסט של הערוץ, בעבור כל רמה יוכלו מנהלים להוסיף עוד רגשון.

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים