פיוריוסה נחטפת לשממה בטריילר לפריקוול של “כביש הזעם”

מתוך טריילר ל”פיוריוסה” (באדיבות Warner Bros. Pictures)

העולם של “מקס הזועם” החל דרכו ב-1979, ועדיין בועט עד היום. אחרי הקאמבק המרשים שביצעה ב-2015 עם הלהיט “מקס הזועם: כביש הזעם” (Mad Max: Fury Road), הסדרה חוזרת עם הפריקוול החדש “פיוריוסה” (Furiosa), שיתמקד בדמות לוחמת שהובילה את המרד כנגד אימורטן ג׳ו.

הדמות שגילמה בסרט הקודם שרליז ת’רון תקבל כאן סיפור מקור, המתרחש 15 שנה לפני אירועי הסרט הקודם והחיבור עם מקס. את פיוריוסה בצעירותה תגלם אניה טיילור ג’וי (“גמביט המלכה”).

כשהעולם מתדרדר לאבדון, פיוריוסה הצעירה נחטפת מביתה הירוק אל ידיהם של קבוצת אופנוענים בהנהגת המצביא דמנטוס (כריס המסוורת’). במסעם דרך השממה, הם נתקלים במצודה של אימורטן ג׳ו. בעוד שני העריצים נלחמים על השליטה בשממה, על פיוריוסה לשרוד את הקשיים ולמצוא דרך לחזור הביתה.

בטריילר אנו רואים את תחילת מסעה של פיוריוסה, אשר מבטיחה שתחזור הביתה בכל מחיר, לא משנה כמה זמן זה ייקח. אנו גם פוגשים בדמנטוס, במה שנראה כמו אחד התפקידים המסקרנים יותר של המסוורת׳, העוטה פה איפור כבד ומוכיח כי אחרי שנים בתור הגיבור ת׳ור – הוא פשוט נולד לגלם נבל.

דמנטוס וג’ו יעמדו זה מול זה בקרב איתנים, בעוד פיוריוסה תקלע לריב שיחריב את העולם. אנו כבר יודעים מהי תוצאת הקרב הזה, שכן ג’ו הוא זה ששולט בשממה ב”כביש הזעם”, אך הדרך לשם ודאי תפתיע באכזריותה.

פיורסיה, פוסטר (באדיבות Warner Bros. Pictures)
פיוריוסה, פוסטר (באדיבות Warner Bros. Pictures)

הסרט מגיע מאת הבמאי והתסריטאי ג’ורג’ מילר, שיצר גם את הסרטים הקודמים בסדרה. את התסריט כתב יחד עם ניקו לת’וריס, שסייע לו גם בכתיבת “כביש הזעם”. בצעירותו, לת’וריס גילם תפקיד קטן של מכונאי רכב בסרט הראשון של “מקס הזועם” מסוף שנות ה-70.

“פיוריוסה” יינחת בבתי הקולנוע במאי, 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים